Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

SMT-56: 50 лез для ножа Olfa - безпечні та довговічні

Про товар

50 змінних лез для ножів Olfa (SMT-66) використовуються для розкрою архітектурної або автомобільної плівки перед наклеюванням її на скло та для підрізання країв плівки після поклейки. Леза поставляються в кейсі із пластику для дбайливого зберігання та перевезення, а також для захисту від негативного впливу навколишніх факторів.

Причини купити леза для ножів Olfa(SMT-66 або SMT-65)


У перелік переваг цього товару перед аналогами входить:

Подвійний кут заточування. Завдяки цій технології забезпечується довгострокове збереження гостроти.

Особливості застосування. Леза розроблені для безпроблемного використання у вологому середовищі, для якісного розкрою матеріалу, побутового застосування.

Якість використання. Вироби в процесі розкрою не залишає зазубрин по краю плівки, дозволяє зробити рівний різ по всій довжині.

Завдяки технології подвійного процесу заточування, така конструкція ножа на 25% гостріша за аналоги. Ці леза спеціально розроблені для ручного інструменту та рекомендовані інсталяторам для використання з ножами марки Olfa.

Вартість подібних високоміцних змінних лез для ножів досить демократична, з огляду на те, що товар реалізується в наборі з 50 штук або поштучно. Конструктивні переваги цих виробів забезпечують легкість, швидкість, безпеку, комфорт у процесі чищення поверхні перед наклеюванням плівки.

Щоб замовити гострі та міцні змінні леза для ножів Olfa (SMT-66 або SMT-65) в комплекті з 50 штук за найкращою ціною в Україні, з відправкою товару до Києва, Харкова, Дніпропетровська та будь-якого міста України, телефонуйте спеціалістам «Global Fusion Ukraine» на номер: (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити