Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Сертифікати за класами захисту Р1А, P2A, P3A  (для броньованої плівки на вікна) та по світлопропусканню (для авто)

Бронеплівки на вікна від компанії «Global Fusion Україна» регулярно атестуються в «Центрі сертифікації банківського обладнання та систем безпеки і захисту» (ЦСБО). Тільки після успішного проходження випробувань захисні плівки FUSION отримують сертифікати з відповідним класом захисту:

  • Р1А (СУ-1). Сертифікат гарантує, що скло 4 мм з наклеєною на нього бронеплівкою FUSION GG-12 (300 мкм) витримає триразове падіння металевої кулі (маса - 4,11 кг) з висоти 1,5 м.
  • Р2А (СУ-2). Сертифікат підтверджує, що якщо на скло 4 мм встановити 2 шари бронеплівки FUSION: GG-12 (300 мкм) і GG-4 (100 мкм), то воно витримує падіння 4,11-кілограмової сталевої кулі, але тепер з висоти 3 м.
  • Р3А (СУ-3). Сертифікат дає гарантію, що 2 шари бронеплівки FUSION: GG-12 (300 мкм), встановленої на скло 4 мм, захистять його від наскрізних отворів після триразового падіння сталевої кулі (вага-4,11 кг) з 6-метрової висоти.

Від таких ударів не виникають наскрізні отвори, що виключає можливість попадання сторонніх предметів (каміння, пляшки і т.д) всередину приміщення.

Такою бронеплівкою рекомендують клеїти на скло вікон замість встановлення естетично непривабливих грат.

Сертифікат Р1А Сертифікат  P2A Сертифікат Р3А Сертифікат CМ2


Встановлення бронеплівок та отримання сертифікатів Р1А, P2A, P3A

Монтаж плівки за класом захисту Р1А, Р2А і Р3А повинен здійснюватися виключно професійними інсталяторами. Тільки правильне та якісне встановлення бронеплівки на скло гарантує 100% безпеку та привабливий вид вікна. Стережіться організацій і недолугих інсталяторів, які не надають на дану продукцію відповідні сертифікати, а це значить, що плівка не проходила випробувань і немає впевненості в її надійності.

Компанія «Global Fusion Україна» виконую монтаж броньованих плівок згідно класу захисту СУ-1 (Р1А), СУ-2 (P2A), СУ-3 (P3A) з видачею сертифікату після монтажу.

Сертифікат після нашого монтажу видається БЕЗКОШТОВНО.

Ми виконуємо поклейку захисної плівки як на об'єктах в Києві, так і в інших містах України.

Сертифікат СМ2 - безпечне та стійке до бічних ударів скло

Компанія «Global Fusion Україна» провела тестування покритого плівкою GG-4 (100 мкм) скла 4 мм на стійкість до бічних ударів. За результатами випробувань, був отриманий сертифікат СМ2.​

Ударостійку плівку GG-4 (100 мкм) рекомендують наклеювати на скло вікон: лікарень, дитячих установ (шкіл, садочків) і підприємств, що займаються випуском медпрепаратів та продуктів харчування. Крім вікон, плівку 100 мкм радимо клеїти на скляні перегородки і двері в тих приміщеннях, де проходить багато людей.

Скло, покрите плівкою 100 мкм, повністю відповідає європейським нормам безпеки. При випадковому ударі воно не розсипається, захищаючи таким чином від уламків людей, які знаходяться в приміщенні.

Сертифікат на тонувальні плівки для авто  

Компанія «Global Fusion Україна» має сертифікат, в якому зазначено перелік пропонованих для автомобілів тонувальних плівок з коефіцієнтом світлопропускання. Тестування тонувальних плівок FUSION проводиться в Євросоюзі (Чеська республіка) і було підтверджено в Україні.​

Сертифікат на тонувальні автомобільні плівки з коефіцієнтами світлопропускання

​Санітарно-гігієнічний сертифікат на плівки Fusion

Всі віконні плівки, автомобільні для тонування скла авто, захисні архітектурні плівки під торговою маркою FUSION абсолютно безпечні для здоров'я, про що свідчить санітарно-гігієнічний сертифікат.

Всі плівки FUSION можуть без обмежень використовуватися в побуті. Поклейка сонцезахисних або ударостійких плівок на виробництвах продуктів харчування або медичних препаратів гарантує захист віконного скла та безпечність використовуваних матеріалів.

Санітарно- гігієнічний сертифікат на плівку Fusion

Кожному оптовому покупцю надаємо копії сертифікатів.

Бажаєте купити і замовити встановлення бронеплівки на скло з наданням сертифікатів СУ-1 (Р1А), СУ-2 (P2A), СУ-3 (P3A), дізнатися попередню ціну продукту та роботи - зв'яжіться з менеджером «Global Fusion Україна» за телефонами:

(097) 504-01-01

Я хочу

Відправити