Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Професійне розтонування – демонтаж плівки зі скла автомобіля та склопакета

Закінчився термін придатності тонувальної плівки автомобіля, потрібно її зняти зі скла? Бажаєте збільшити світлопропускання склопакетів? З'явилися дефекти (подряпини, помутніння) на давно встановленій плівці?

Інсталятори компанії «Global Fusion» виконають демонтаж тонувальної або захисної плівки зі скла автомобіля, вікна або фасаду будівлі в короткі терміни. Завдяки застосуванню професійного інструменту та 10-річному досвіду майстрів, гарантуємо відсутність подряпин, залишків клею і будь-яких інших дефектів.

Як зняти стару тоніровку зі скла самостійно?

Мастера з «Global Fusion» радять:

1. Леза для роботи повинні бути гострими. Тоді вони допоможуть вам підчепити плівку і зняти її цільним пластом, без розривів.
Для полегшення роботи змочуйте звільнені фрагменти скла засобом для чищення скла з аміаком.
2. Автоплівки знімаються легше, якщо скло з плівкою нагріти зі зворотного боку будівельним феном до температури 40ᵒ-70ᵒС.


Попереджаємо: при знятті плівки зі склопакета і вікон автомобіля новачки нерідко залишають на склі помітні подряпини або просто не можуть до кінця видалити плівку (вона лущиться і не знімається одним шматком). Тому, якщо у вас немає досвіду, радимо доручити цю роботу майстрам.

Чому видалення плівки з автоскла і віконних склопакетів замовляють у нас?


Багато клієнтів, яким встановлювали плівку інсталятори компанії «Global Fusion Ukraine» після закінчення терміну експлуатації, або коли виникає бажання оновити вікна, знову звертаються до нас.

Вони вже оцінили:

  • Професійний підхід. Наші майстри завжди дотримуються технології, індивідуально підбираючи інструменти та засоби для чищення в кожному окремому випадку. Наприклад, при знятті тонування з заднього скла з обігрівом використовується спеціальна губка для безпечного очищення ніток обігріву. Вона прискорює демонтаж і запобігає пошкодженню нагрівального елементу.
  • Гарантія безпеки. Після видалення тонувальної або броньованої плівки зі скла автомобіля, не залишається подряпин і клейких слідів. Скло буде цілим і чистим.
  • Оперативність. Високотехнологічне плівкове покриття від Global Fusion інсталятори встигнуть видалити, поки ви вип'єте чашку кави в нашому кафе. Щоб зняти тонування з заднього скла авто з обігрівом потрібен час.
  • Робота у власному, добре обладнаному боксі. Всі інструменти і матеріали знаходяться під рукою, що значно спрощує процес. Поки майстри трудяться, ви можете ознайомитись зі зразками плівок та обрати нову плівку для авто.
  • Акції та знижки. При встановленні архітектурної плівки на вікна демонтаж старої не сплачується (бонус для постійних і оптових клієнтів). При замовленні комплексу робіт (демонтаж + поклейка) автовласники отримують знижку.

Бажаєте  замовити професійне розтонування склопакетів або автомобільного скла в Києві за помірною ціною?

Зателефонуйте на номер компанії «Global Fusion», наші фахівці-інсталятори плівок для скла автомобіля виконають роботу швидко, з гарантією якості.

(067) 417-09-09

(063) 417-09-09

Я хочу

Відправити