Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Про бренд Fusion Window Films

Новий бренд FUSION представляє Виконавчий директор Компанії - постачальника "QUO s.r.o" Мирослав Борковець:

"Новий бренд FUSION window films виробляється для європейського ринку і поставляється в країни Євросоюзу компанією Quo s.r.o. Головний офіс та Європейський склад знаходиться в Чеській республіці.

Протягом 20-ти років ми успішно працювали з такими світовими лідерамі- виробниками віконних плівок, як: завод FTI (потім Solamatrix), що виробляв всім відомі плівки SUN-GARD, завод GARWARE Poliester Limited, що виробляє плівки GLOBAL.

Ми дуже добре знаємо ринок віконних плівок і знаємо, де виробляються кращі плівки.

Як правило, у кожного виробника є стандартна лінійка автомобільних, архітектурних і ударотривких плівок, але при цьому кожен намагається створити свій унікальний продукт, знайти ту "родзинку" і ті особливості, які будуть вигідно відрізняти його продукцію від інших. 

Дуже часто у виробника може бути відмінна лінійка автомобільних плівок з абсолютно новими властивостями і він вирішив зосередитися тільки на цих плівках, а інші плівки він не виробляє або виробляє стандартний набір "як у всіх". Інший виробник відомий своїми ударотривкими плівками, які проходять всі випробування на міцність, або ж пропонує відмінні сонцезахисні плівки, але при цьому його автомобільні плівки важкі в установці.

Ринок диктує свої умови і наші замовники хочуть купити в одного постачальника все популярні види плівок - тонувальні автомобільні, сонцезахисні для поклейки на склопакети та вікна, захисні бронеплівки для скла, і це повинні бути найкращі плівки.

Саме тому ми зосередили свої зусилля на пошуку надійних виробників і селективному відборі кращих плівок, які виробляються спеціально для нашого нового бренду. Ми надали нашим Дилерам численні зразки для проби, самі проводили випробування продукції, проходили атестацію нашої продукції і готові тепер надати результат.

В Україні бренд FUSION представляє компанія "Глобал Ф'южн Україна".

Ми працюємо з нашим дилером в Україні вже понад 15 років, починаючи з поставок плівок SUN-GARD. Разом з ними представляли плівки GLOBAL в Україні.

Для успіху у нас є всі ресурси - відмінний продукт, надійні виробники, власний складський і офісний комплекс, власна виробнича рекламна компанія, відділ логістики і розвинена дилерська мережа у Євросоюзі.

ТМ FUSION вже отримала своє визнання на європейському ринку. У 2014 році продажі FUSION перевершили майже в 2 рази обсяги продажів плівок GLOBAL. Європейські дилери дуже задоволені новим продуктом.

Ми дуже сподіваємося, що FUSION window films отримає таке ж визнання на українському ринку і ми зможемо задовольнити всі запити наших Клієнтів! "

Я хочу

Відправити