Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Тонировка Стекол Авто И Окон В Киеве

Яку тонувальну плівку купити, чи залежить ціна на плівку від її якості та характеристик?

Дата публікації:12.07.2018

Обираючи тонувальну плівку, варто спочатку розібратися в асортименті матеріалів від різних виробників, щоб купити плівку, що ідеально підходить для ваших вікон, скляних дверей або скла автомобіля.

Виробництво та продаж тонувальної плівки здійснюється для різної категорії споживачів:

● економ-клас - недорогі одношарові плівки;

● середній клас - найбільш затребувана продукція;

● преміум-клас - високоякісний матеріал з дорогим напиленням і особливими властивостями.

Кожен з цих видів має свій набір характеристик. Розглянемо їх детальніше.

Тоніровка економ-класу

Купуючи дешеву тонувальну плівку для авто або вікон в Україні, варто пам'ятати, що і недорогі плівки можуть мати непогану якість і тому важливо відрізняти якісний товар економ-класу від підробок або непрофесійного покриття.

Недорогі плівки складаються з одного шару поліестеру, в дешевих азійських підробках взагалі немає захисного покриття від подряпин, тільки низької якості поліестер + забарвлений кольором клейовий шар матеріалу. Сам пофарбований клей не надійний, вигорає через короткий проміжок часу. Таке покриття швидко піде плямами або почне розтріскуватись. Так як подібні плівки не мають захисного шару, то вони схильні до подряпин, стирання, розривів. Як результат, поклеєна плівка на автомобілі або вікнах від сонця швидко втрачає початковий колір, стає каламутною і не захищає від УФ-променів, може почати лущитися. Ще можна зустріти на дорогах в Україні авто з такою потрісканої плівкою незрозумілого фіолетового відтінку.

Що стосується професійних тонувальних плівок, то тут шари полімеру рівномірно фарбують ще на стадії виготовлення. Додатково може наноситься шар металу або кераміки, забезпечуючи покриттю відмінні сонцезахисні властивості. Така плівка має високу оптичну прозорість і рівномірний колір.

Тонуюче покриття середнього цінового сегменту  та “преміум”

Тонувальні плівки для вікон та автомобілів з середнім ціновим діапазоном найбільш популярні серед споживачів України. Вони мають як мінімум один-два шари пофарбованого або металізованого поліестера. Вартість покриття змінюється в залежності від металу, використаного для напилення, та способу виготовлення.

Якщо плівка містить кілька шарів, покритих дорогими металами, або має в складі кераміку, вона автоматично переходить в розділ «Преміум». Багаторівнева металізація забезпечує плівці високу ступінь пропускання світла, а також максимальний захист від перегріву і УФ-променів. Крім того, метал надає плівці легку рефлексію, дозволяючи зберегти приватність від «сторонніх очей».

У розділі «Преміум-про» зазвичай представлені якісні тонувальні плівки, які люблять використовувати тонувальні центри і професійні інсталятори. Автомобільні плівки із серії "Преміум-про" більш довговічні, мають додаткові властивості - добре тягнуться при тепловому формуванні та антистатичні (менше притягують пил при наклеюванні).

При виборі тонувальної плівки для встановлення на вікна, потрібно орієнтуватися не тільки на бажання замовника, а й на технічні характеристики обраної плівки.

Якщо плівка встановлюється на внутрішні перегородки приміщення, то вона може бути практично будь-якою. Хоча і в цьому випадку можуть бути особливості при використанні дзеркального тонування, якщо потрібна одностороння видимість. Слід пам'ятати про те, що дзеркальна плівка має дзеркальний ефект тільки з боку більшого освітлення. І при цьому зовсім неважливо, з якого боку скла наклеєна плівка.

При виборі плівки для віконних склопакетів, слід віддавати перевагу світлим металізованим покриттям, щоб уникнути зайвого нагріву скла або ж клеїти зовнішню теплоотражаючу плівку.

Вибір тонувальної сонцезахисної плівки на віконні склопакети залежить від формули склопакета (одинарний, подвійний), наявності енергозберігаючого покриття, заповненості аргоном і деяких інших чинників.

Якісну тонуючу плівку для авто і вікон можна купити в компанії «Global Fusion Ukraine» - постачальника бренду FUSION на території України. У каталозі представлені плівки різних відтінків і рівня світлопропускання. Весь товар сертифікований. Надаємо послуги монтажу.

Для замовлення звертайтесь до менеджерів за телефоном:

(097) 504-01-01

(050) 543-43-90

Ще статті

Я хочу

Відправити