Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (099) 377-57-69

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01 або 099-377-57-69.

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Сонцезахисна дзеркальна плівка Silver 50 M

Характеристики:

Колір дзеркальна світла
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Дзеркальна світла плівка на вікна Silver 50 M призначена для захисту від сонця всіх типів приміщень, починаючи від житлових кімнат і закінчуючи великими торговими центрами. Володіючи високими відбиваючими властивостями, вона одночасно здатна пропускати всередину до 52% видимого сонячного світла. Тому, навіть при невеликій площі скління, вона не робить кімнату темною.

На сайті «Global Fusion Ukraine» ви можете замовити сонцезахисну (від сонця) плівку Silver 50 M за ціною прямого постачальника від виробника. Клієнтам з Києва додатково надаємо послуги з монтажу. Іншим замовникам відправляємо товар у рулонах чи відрізами потрібного метражу.

Причини купити плівку на вікна Silver 50 M


Дзеркальна віконна плівка від сонця відрізняється такими властивостями:

Відбиває 99% ультрафіолетових променів. Це означає, що розташовані в приміщенні меблі не вигорять через сонячні промені, штори і тканинна оббивка будуть довше виглядати новими.

Теплоізолює приміщення. Плівка пропускає в обидві сторони трохи більше 41% тепла. Це не тільки запобігає перегріву кімнати влітку, а й перешкоджає втратам тепла взимку. Таким чином, вона допомагає економити на кондиціонуванні та обігріві.

Практично не затемнює приміщення, слабодзеркалить. Після встановлення світлої дзеркальної плівки від сонця для вікон приміщення залишиться таким же світлим, як і до поклейки плівки, але температура буде комфортною.

Поєднується з усіма видами склопакетів та видами будівель. Завдяки універсальному сріблястому кольору буде доречною навіть у будівлях старої споруди.

Щоб купити дзеркальну плівку на вікна Silver 50 M у Києві або замовити її відправку до свого міста (Україна), зателефонуйте нам у «Global Fusion Ukraine»: (097) 504-01-01. Менеджер обговорить з вами дату відправлення або проведення вимірювання, вартість монтажу та інші нюанси.

Я хочу

Відправити