Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (099) 377-57-69

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01 або 099-377-57-69.

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Сонцезахисна дзеркальна плівка Silver 30 M

Характеристики:

Колір дзеркальна середня, стандарт, світлопропускання 30%
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Дзеркальна сонцезахисна плівка Silver 30 М має середній рівень світлопропускання, тому добре підходить для вікон і склопакетів у кімнатах, розташованих на нижніх поверхах, а також у затемненій частині будівлі. Вона допоможе надати скляному фасаду солідного вигляду та захистити співробітників офісу від сторонніх поглядів у денний час.

Компанія "Global Fusion Ukraine" - прямий постачальник плівок марки "Fusion window films" від виробника. Ми пропонуємо купити віконну сонцезахисну плівку у Києві оптом (рулони по 46,5 м2 при стандартній ширині рулону 1,52 м) та відрізами (залежно від побажань замовника). Надсилаємо товар замовникам по всій Україні.

Відмінні властивості віконної сонцезахисної плівки Silver 30 М


Замовити дзеркальну плівку на вікна для захисту від сонця слід з таких причин:

Термін гарантії – 3 роки. Архітектурна плівка складається з двох шарів, має шар металізації, який забезпечує її відмінну відбиваючу здатність, стійкість до подряпин.

Універсальність. Може наноситися і всередину, і на зовнішній бік склопакета зсередини приміщення. Завдяки стандартному кольору та середнім характеристикам поглинання та відбиття світла, підходить для різних приміщень та склопакетів будь-якої конфігурації.

Декоративний ефект. Створює красиву поверхню, що добре відбиває сонячні промені. Додає будівлі сучасності та стильності.

Монтаж дзеркальної сонцезахисної плівки на вікна, особливо склопакети - більш складний процес, ніж наклеювання звичайної затемнюючої плівки. При неправильному наклеюванні під дзеркальною плівкою особливо помітні дефекти у вигляді пилу. Тому для відмінного результату потрібен професійний підхід та обов'язковий професійний інструмент. Рекомендуємо довірити обклеювання дзеркальною плівкою майстрам із досвідом.

На сайті компанії «Global Fusion» ви можете замовити віконну сонцезахисну плівку будь-якого метражу, а також домовитися про заміри та встановлення дзеркальної плівки Silver 30 М на ваші склопакети.

Для покупки телефонуйте на номер (097) 504-01-01 або (050) 543-43-90.

Я хочу

Відправити