Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Сонцезахисна дзеркальна плівка Silver 15 M

Характеристики:

Колір дзеркальна темна, стандарт, світлопропускання 14%
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Купити сонцезахисну віконну плівку Silver 15 М – один із найшвидших і найдоступніших за ціною способів захыстыты приміщення від перегріву, надати йому солідного сучасного вигляду та, одночасно, зробити недоступним для сторонніх очей. Така плівка універсальна, її можна застосовувати в сучасних торгових центрах, офісах, а також в житлових котеджах і квартирах.

Компанія «Global Fusion Ukraine» пропонує вам купити віконну дзеркальну плівку Silver 15 М для надання віконному склу сонцезахисного ефекту. Поставляємо товар у рулонах по 46,5 м2, продаємо рулонами та відрізами. В межах Києва можливий професійний монтаж.

Переваги сонцезахисної плівки Silver 15 М


Віконна плівка від сонця, пропонована за ціною прямого постачальника, відрізняється такими властивостями:

Довговічність. Завдяки металізованій 2-шаровій структурі, має стійкість до фізичних та механічних пошкоджень.

Універсальний колір. Класичне сріблясте дзеркало, на відміну від кольорових аналогів, чудово поєднується з усіма архітектурними стилями та дизайнерськими рішеннями в інтер'єрі.

Доступна ціна. Сонцезахисна плівка на вікна Silver 15 М коштує у нас недорого, тому що Global Fusion Ukraine – прямий постачальник цієї плівки в Україну.

Затримання  67% сонячного тепла та 69% сонячного світла. Кімнати на сонячній стороні будівлі будуть захищені від перегрівання, в них не доведеться вдень закривати штори або жалюзі.

Сонцезахисну віконну плівку Silver 15 М із дзеркальним ефектом варто купити за оптовою ціною виробникам вікон для поклейки всередину склопакета. Але вона може монтуватися і на готове, вже встановлене вікно з боку приміщення. Такий спосіб оклеювання забезпечить її збереження та тривалий термін служби.

Вирішили замовити монтаж віконної дзеркальної плівки Silver 15 М із сонцезахисними властивостями, або купити плівку оптом, дізнатися ціну плівки з поклейкою? Повідомте про своє бажання купити або поклеїти дзеркальну плівку менеджеру «Global Fusion Ukraine», зателефонувавши за номером (097) 504-01-01 або (050) 543-43-90. Вам зроблять прорахунок витрат плівки або вартості поклейки, виходячи із ваших розмірів склопакетів.

Я хочу

Відправити