Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Сонцезахисна дзеркальна плівка SBR 35 (сонячна бронза)

Характеристики:

Колір сонячна бронза, дзеркальна
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Сонцезахисна дзеркальна плівка FUSION SBR 35 призначена для встановлення на вікна та інші скляні поверхні зсередини приміщення. Плівка продається в рулонах стандартної ширини (1,524 м) та намотування (30,5 м/п). Сонцезахисна плівка "сонячна бронза" відноситься до категорії спатерних плівок.

Вона виготовлена ​​за особливою технологією з додаванням в структуру матеріалу різних сполук з високою здатністю відбивати тепло. Відрізняється високою експлуатаційною міцністю, тривалим терміном служби та благородним, рівномірно нанесеним кольором «сонячна бронза».

Після обклеювання вікон цією архітектурною плівкою кімната неодмінно наповниться затишком та гармонією. Зовнішній вигляд будівлі стане більш привабливим та солідним.

У компанії «Global Fusion Ukraine» можна купити сонцезахисну плівку на вікна SBR 35 з доставкою по Україні за день. Ми пропонуємо товар за найнижчою ціною в Києві. Виконуємо бездоганне обклеювання скляних поверхонь будь-якої конфігурації та об'єму. Надаємо гарантію на монтажні роботи до 5 років.

Причини купити на вікна сонцезахисну плівку SBR 35


Переваги цієї архітектурної плівки:

  • Затримання 60% відблисків. У кімнаті, на вікна якого було встановлено цей матеріал, очі менше напружуються та втомлюються.
  • Усунення 99% УФ-променів. З цією сонцезахисною плівкою для вікон колірна насиченість інтер'єрних предметів залишиться постійною.
  • Затримання 65% сонячної енергії. Монтаж плівки гарантує обмежене надходження сонячного тепла до приміщення, що особливо актуально у літній період.
Цей продукт можна придбати цілим рулоном або на відріз. За оптових замовлень кількість рулонів не обмежена.

Залишилися питання, як купити сонцезахисну плівку на вікна SBR 35 за ціною виробника, замовити постачання та встановлення на вікна по Києву, Україні – зателефонуйте консультанту «Global Fusion Ukraine» на контактний номер (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити