Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Енергозберігаюча плівка Power 70 (прозора)

Характеристики:

Колір світло- димчаста (майже прозора), спатерна
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Як у літній сезон захистити приміщення від спеки, а в зимовий вберегти від холоду – купити для оклеювання вікон архітектурну енергозберігаючу плівку FUSION Power 70. Це двошаровий спатерний матеріал, який має тривалий термін служби, високу експлуатаційну міцність і бездоганну прозорість. Призначений виключно для встановлення з боку кімнати або всередину склопакету.

Ця прозора енергозберігаюча плівка однаково добре працює у літній та зимовий сезони. Вона здатна затримати 74% IR-випромінювання (теплового) влітку та на 27% знизити втрати тепла через скло у зимовий період. Є протоколи європейських випробувань щодо зниження втрат тепла на 27%. При випробуваннях тестуються 2 однакові приміщення: в одному з приміщень на вікна встановлено енергозберігаючу плівку Power.

Енергозберігаюча плівка Power 70 має попит на об'єктах VIP-рівня, в приватних котеджах з великою площею скління.

Бажаєте купити архітектурну плівку Power 70, що підходить для обклеювання вікон та інших скляних поверхонь, за оптимальною ціною в Києві? Скористайтеся сервісом "Global Fusion Ukraine". Ми постачаємо енергозберігаючу плівку Роwer і можемо виконати її монтаж по всій Україні. Надаємо 5-річну гарантію на роботу.

Причини купити для обклеювання вікон архітектурну плівку Power 70


Головні переваги даного енергозберігаючого продукту:

  •  Затримує випромінювання: ІЧ (до 74%) та УФ (до 99%). Ця властивість матеріалу допоможе захистити приміщення від перегрівання, а предмети інтер'єру – від знебарвлення.
  •  Затримує сонячну енергію (до 45%). Купити для обклеювання вікон цю архітектурну плівку рекомендуємо тим, хто хоче зберегти комфортну температуру в приміщенні в спекотну погоду.
  •  Знижує кількість відблисків (на 23%). Чим менше дратівливих сонячних відблисків у кімнаті, тим приємніше в ній перебувати та працювати.

Плівка є енергозберігаючою, тому забезпечує відмінний захист не лише від спекотних променів сонця, а й від втрат тепла через скло взимку.

Матеріал виготовляють у стандартних рулонах, ширина яких становить 1,524 м, намотування – 30,5 м/п. Можливі оптові та роздрібні замовлення. Продаж рулонами та на відріз.

Залишилися питання, як купити архітектурну енергозберігаючу плівку FUSION Power 70, замовити доставку або обклеювання вікон з гарантією по Києву, Україні – зателефонуйте до «Global Fusion Ukraine» за контактним телефоном (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити