Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Сонцезахисна спатерна плівка NE 20 (сіра нейтрал)

Характеристики:

Колір сіра нейтрал, спатерна
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Сонцезахисна спатерна плівка NE 20 від FUSION призначена для обклеювання скляних поверхонь з боку кімнати. Матеріал встановлюють на склопакети, звичайні вікна, а також двері. Ця спатерна плівка складається з двох міцних шарів, має товщину 1,5 mil, відмінно відбиває сонячне світло, не спотворюючи при цьому перегляд зсередини приміщення.

Ви можете купити сонцезахисну архітектурну плівку для вікон NE 20 за найнижчою ціною та можливістю замовити встановлення продукту від професійних інсталяторів з 5-річною гарантією. Скористайтеся покупкою сонцезахисної плівки та сервісом «Global Fusion Ukraine». Ми допоможемо розрахувати необхідну для обклеювання вікон кількість матеріалу, підкажемо яку плівку вибрати, поставимо товар по країні за 1 день.

Причини купити сонцезахисну плівку на вікна NE 20


Перевага матеріалу:

  • Благородний колір. Матеріал відрізняється рівномірним глибоким кольором "сірий нейтрал", який гармонійно доповнить зовнішній вигляд будівель, що витримані у стильовому напрямку від класики до hi-tech.
  • Захист від УФ на 99%. Сонцезахисну плівку на вікна варто купити тим, хто хоче вберегти предмети інтер'єру від втрати насиченості кольору.
  • Затримання сонячної енергії (до 64%). Приміщення, вікна якого обклеєні цим матеріалом, менше нагрівається, що особливо важливо у літню спеку.
  • Зниження відблисків (на 77%). Кількість сонячних відблисків, які дратують та стомлюють очі, значно зменшиться. У такій кімнаті комфортно працювати чи приємно відпочивати.

Виробник випускає сонцезахисну плівку в рулонах шириною 1,524 m (намотка при цьому становить 30,5 м/п, кількість квадратних метрів – 46,5). Продаж здійснюється  в роздріб та гуртом.

Залишилися питання, як купити в Україні сонцезахисну спаттерну плівку для вікон NE 20 за ціною виробника, замовити доставку або монтаж по Києву та країні – зателефонуйте до компанії «Global Fusion Ukraine» на номер (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити