Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Сонцезахисна металізована плівка HP 40 В (колір – світла бронза)

Характеристики:

Колір світла бронза, металізована
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Як ефективно, просто і доступно за ціною захистити приміщення від сліпучого сонця - купити для вікон сонцезахисну плівку HP 40 B від FUSION. Це міцний двошаровий матеріал, який відрізняється красивим рівномірним кольором «світла бронза», ненав'язливим дзеркальним покриттям та тривалим терміном служби.

Цю металізовану плівку можна придбати для захисту від сонця приміщення, а також салону авто. Продукція випускається у стандартному типорозмірі (з шириною рулону – 1,524 м і намотуванням – 30,5 м/п) та підходить для встановлення як на вікна будівель, так і на машинне скло.

Бажаєте придбати світло-бронзову сонцезахисну плівку для вікон HP 40 B за найкращою ціною? Звертайтеся до «Global Fusion Ukraine». Ми поставляємо сонцезахисну плівку Україною за 1 день зручним для покупця перевізником. Пропонуємо послуги професійних інсталяторів. Даємо 3-річну гарантію на виконаний монтаж.

Сонцезахисна плівка для вікон HP 40 B – ідеальне поєднання ціни, якості


Три причини купити цей продукт:

  • Зниження температури у кімнаті. Після обклеювання скла цим матеріалом, який затримує до 43% сонячного тепла, в приміщенні встановиться приємний мікроклімат навіть за сильної спеки на вулиці.
  • Зниження відблисків на 53%. Плівку варто купити для захисту кімнати від сліпучих, дратівливих і стомлюючих очей відблисків сонця.
  • Усунення впливу ультрафіолету. Матеріал затримує до 99% УФ-променів, які призводять до втрати насиченості кольору всіх предметів обстановки.
Сонцезахисна плівка для вікон благородного кольору «світла бронза» є гідною та дешевшою за ціною альтернативою кольоровому тонуванню скла. Така сонцезахисна плівка ідеально підходить для захисту від сонця, але при цьому практично не затемнює приміщення.

Залишилися питання, як купити плівку для захисту від сонця HP 40 B, яка ціна сонцезахисного матеріалу для вікон із встановленням – зв'яжіться з менеджером Global Fusion Ukraine за телефоном (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити