Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (099) 377-57-69

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01 або 099-377-57-69.

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Сонцезахисна металізована плівка HP 35 BL (блакитна)

Характеристики:

Колір синя, темно-блакитний
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Сонцезахисна металізована плівка HP 35 BL для склопакетів та звичайних вікон, яку ми рекомендуємо купити для захисту приміщення від сонця та надання будівлі презентабельності. Даний матеріал пофарбований у ненав'язливий синій або темно-блакитний колір, має слабко виражений дзеркальний ефект. Тому підходить як для встановлення на вікна, склопакети, двері, так і для тонування скла авто. Продукт призначений лише для внутрішнього використання.

Металізована, синього відтінку, плівка HP 35 BL популярна серед виробників склопакетів для вікон, вона є не дорогою за ціною альтернативою кольоровому склу.

У «Global Fusion Ukraine» можна купити плівку для захисту від сонця HP 35 BL та замовити її доставку на будь-яку адресу України. Наша компанія реалізує сонцезахисні плівки за ціною виробника. Виконує монтаж по Києву та всій країні з гарантією від 3-х років.

Причини купити для захисту від сонця плівку HP 35 BL


Цей матеріал має попит, тому що:

  • Відбиває до 99% УФ-променів. З таким захистом елементи обстановки не знебарвлюються.
  • Усуває 54% відблисків. Зниження сонячних відблисків гарантує зменшення навантаження на очі людей у ​​кімнаті.
  • Виглядає стильно та модно. Блакитна сонцезахисна плівка для склопакетів вікон перетворить навіть просту стандартну будівлю на сучасну архітектурну будову.
  • Затримує 44% сонячного тепла. Така властивість допоможе значно знизити температуру всередині приміщення.

Виробник випускає цю плівку у стандартних рулонах, ширина яких становить 1,524  m, намотування – 30,5 м/п, кількість квадратних метрів – 46,5. Вартість розраховується за 1 м2. Придбати можна оптом (обсяг не лімітований) або вроздріб (рулоном або на відріз).

Бажаєте вигідно купити для захисту вікон від сонця металізовану плівку HP 35 BL (блакитну), замовити встановлення сонцезахисного матеріалу, оформити доставку товару по Україні – зателефонуйте онлайн-консультанту компанії «Global Fusion Ukraine» за тел. (097) 504-01-01 або зв'яжіться з нами через електронну пошту info@fusion-film.com.ua

Я хочу

Відправити