Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (099) 377-57-69

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01 або 099-377-57-69.

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 35 ХТ (срібло світле) для зовнішнього встановлення

Характеристики:

Колір дзеркальна світла (срібло)
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Сонцезахисну плівку на вікна G-M 35 XT (срібло світле) від GLOBAL FUSION радимо купити для надійного захисту приміщення від сонця та сторонніх очей. Даний матеріал має міцну двошарову структуру та додаткове покриття, що підвищує стійкість плівки до різних атмосферних впливів. Підходить для зовнішнього встановлення на будь-які скляні поверхні з боку вулиці: склопакети, вікна, двері, павільйони, кабіни охорони тощо.

Купити зовнішню тепловідбиваючу плівку від сонця G-M 35 XT,  замовити монтаж на вікна за найкращою ціною можна в «Global Fusion Ukraine». Ми постачаємо сонцезахисні плівки для вікон по Україні за 1 день. Даємо 3-річну гарантію на встановлення плівки. Здійснюємо продаж дзеркальної плівки на вікна від сонця в рулонах шириною 1,524 м та намотуванням 30,5 м/п. Працюємо з оптовими та роздрібними клієнтами.

Чому варто купити для вікон зовнішню плівку від сонця G-M 35 XT?


Ця зовнішня плівка має попит, тому що:

  • Затримує ультрафіолет. Матеріал пропускає всього 1% УФ-променів, що унеможливлює знебарвлення елементів обстановки: меблів, гардин, шпалер та ін.
  • Добре приховує внутрішні простори. Дзеркальну плівку від сонця рекомендуємо купити та встановити на вікна тим, хто цінує конфіденційність. Матеріал захищає від перегляду лише у світлий час дня.
  • Знижує температуру у кімнаті. Затримуючи до 64% ​​сонячної енергії, архітектурна плівка гарантує комфортний мікроклімат у приміщенні навіть у спеку.
  • ​​Зменшення відблисків. Після обклеювання вікон зовнішньою плівкою кількість сонячних відблисків знижується на 60%.

Бажаєте отримати більш детальну інформацію, як купити зовнішню дзеркальну плівку від сонця за ціною виробника, скільки коштує доставка товару та встановлення на вікна, чи є у продажу інші дзеркальні плівки – зв'яжіться зі спеціалістом компанії «Global Fusion Ukraine» за телефоном (097) 504-01 -01.

Я хочу

Відправити