Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 35 (ширина рулону – 1,83 метра)

Характеристики:

Колір класична дзеркальна світла
Ширина рулону 1,83 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 55,8 кв.м

Про товар

Плівка для вікон G-M 35 від GLOBAL FUSION, купити яку можна у нас за ціною постачальника, служить для захисту приміщення від палючого сонця та шкідливого впливу ультрафіолету. Матеріал призначений для внутрішнього встановлення на скляні поверхні (перегородки, міжкімнатні двері, вікна, кабінки), а також склопакети. Це дзеркальна плівка, що складається з двох шарів та має товщину 2 mil, відповідає європейським стандартам якості.

Ми пропонуємо купити плівку для вікон від сонця G-M 35 у рулонах шириною 1,83 метра. Це нестандартний типорозмір (стандартна ширина – 1,52 м), завдяки якому можна проводити безшовне оклеювання поверхонь великої площі. Кількість відходів матеріалу оптимізується.

Компанія «Global Fusion Ukraine» не тільки продає дзеркальну плівку G-M 35 за найнижчою вартістю, але й виконує її монтаж на вікна по всій Україні. Наші інсталятори встановлять плівку без дефектів з гарантійним терміном на роботу до 3-х років.

Причини купити від сонця плівку для вікон G-M 35


Скляна поверхня, оклеєна цим матеріалом:

  • Відбиває до 58% сонячного тепла. Сонцезахисна плівка G-M 35 знижує температуру в кімнаті, створюючи приємний для тривалого перебування мікроклімат.
  • Знижує відблиски на 55%. Кількість сонячних відблисків, які сліплять і стомлюють очі, зменшується більш ніж у 2 рази. Тому перебувати у приміщенні стане значно комфортніше.
  • Зитримує до 99% УФ-променів. Відсутність ультрафіолету допомагає уникнути вицвітання предметів інтер'єру.
Купити плівку для вікон G-M 35 – означає зберегти внутрішній простір не тільки від сонця, а й сторонніх очей. Більш того, цей світловідбиваючий матеріал робить зовнішній вигляд будівлі більш сучасним та солідним.

Бажаєте уточнити, як замовити та купити плівку від сонця G-M 35 за ціною виробника, розрахувати попередню вартість матеріалу для вашого вікна – зв'яжіться з консультантом компанії Global Fusion Ukraine за телефоном (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити