Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 35

Характеристики:

Колір класична дзеркальна, світлопропускання 40%
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Потрібен швидкий та недорогий спосіб запобігти перегріву кімнати влітку? Варто купити світловідбиваючу плівку для вікон G-M 35. Завдяки дзеркальному шару вона затримає зайве тепло з вулиці і допоможе зберегти комфортну температуру. Плівка пропускає до 40% світла з вулиці, тому кімната після оклеювання залишиться світлою і затишною.

Замовити якісну світловідбиваючу плівку для вікон, що захищає від сонця, та її професійний монтаж у Києві можна на сайті компанії «Global Fusion». Поставляємо плівку відрізами та рулонами до будь-якого населеного пункту країни. Ціна від постачальника робить плівку дуже доступною як для юридичних, так і для приватних замовників.

У чому особливість дзеркальної плівки G-M 35?


Для світловідбиваючої плівки на вікна характерні:

● Зменшення відблисків від сонця на 55%. Допоможе зменшити навантаження на очі людей, які працюють перед монітором комп'ютера або дивляться телевізор.

● Середні показники світловіддзеркалення та світлопропускання. Є універсальним варіантом і може застосовуватися для приміщень на будь-якому поверсі, незалежно від орієнтації в просторі. Плівка на скло від сонця підходить для монтажу на склопакети (всередину на етапі виготовлення або на зовнішню сторону в кімнаті).

● Чітка видимість та стійкість кольору. У процесі виготовлення плівки використовується поліестер високої якості, стійкий колір забезпечується глибоким фарбуванням всіх шарів. Якісний матеріал дозволить милуватися краєвидом за вікном без спотворень.

● 99% захисту від ультрафіолету. Якщо ви нещодавно зробили ремонт, кімната довше виглядатиме новою. Крім того, плівка збереже ваше здоров'я, адже онкологічні захворювання шкіри часто виникають через надлишок УФ.

Бажаєте купити світловідбиваючу плівку на вікна або замовити монтаж сонцезахисної плівки на скло в Києві, Київській області? Зробіть замовлення менеджеру «Global Fusion» за номером (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити