Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Дзеркальна зовнішня плівка G-M 20 XT (срібло), ширина – 1,83 м

Характеристики:

Колір дзеркальна темна (срібло)
Ширина рулону 1,83 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 55,8 кв.м

Про товар

Компанія «Global Fusion Ukraine» пропонує купити дзеркальну зовнішню плівку для вікон FUSION G-M 20 XT (срібло) за ціною виробника, можливістю замовити доставку, встановлення матеріалу в будь-якому місті України. Ця плівка є екстер'єрною, тобто розрахована на монтаж з боку вулиці. Випускається в рулонах широкого формату: ширина – 1,83 m, намотування – 30,5 м/п, кількість квадратних метрів – 55,8.

Купити дзеркальну плівку для вікон G-M 20 XT рекомендуємо тим, хто хоче створити безстикове обклеювання скляних поверхонь великої площі і мінімізувати при цьому кількість залишків.

Монтаж сонцезахисної плівки для вікон потребує не лише спеціальних знань, а й наявності професійного інструменту. Тому радимо доручити цей процес кваліфікованим інсталяторам компанії «Global Fusion Ukraine». Наші майстри знають усі тонкощі обклеювання скла архітектурними плівками. Виконують обклеювання будь-яких скляних поверхонь без дефектів, дають гарантію на встановлення від 3-х років.

Причини купити для вікон дзеркальну зовнішню плівку G-M 20 XT


Головні переваги даного екстер'єрного матеріалу:

  • Затримує 99% ультрафіолету. Плівка захищає кімнату від УФ-променів, що є причиною знебарвлення елементів інтер'єру.
  • Знижує на 79% відблиски. Чим менше сонячних відблисків, тим менше напружуватимуться очі людей, які перебувають у приміщенні.
  • Затримує 81% сонячного тепла. Купити для вікон зовнішню дзеркальну плівку – найдоступніший за ціною, найпростіший і найшвидший спосіб знизити температуру всередині кімнати, створити оптимальний для перебування мікроклімат.
  • Захищає від «глядачів». Це один із найкращих, здатних надійно приховати приміщення від поглядів перехожих, матеріал. Створює конфіденційність лише у денний час.

Зовнішня сонцезахисна плівка доступна для роздрібних та оптових клієнтів.

Щоб купити дзеркальну екстер'єрну плівку для вікон G-M 20 XT за найнижчою ціною, дізнатися терміни поставки та встановлення товару – зателефонуйте до «Global Fusion Ukraine» за тел. (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити