Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Сонцезахисна зовнішня дзеркальна плівка G-M 20 ХТ (срібло) для зовнішнього встановлення (екстер'єрна), ширина - 1,52 м

Характеристики:

Колір дзеркальна темна, срібло
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Дзеркальна зовнішня сонцезахисна плівка GLOBAL FUSION G-M 20 XT (срібло), купити яку ми пропонуємо за найнижчою ціною, призначена для встановлення з вулиці. Це надійний двошаровий матеріал, що має додатковий захист від впливу атмосферного середовища, відмінно приховує приміщення від «глядачів» та захищає від гарячих сонячних променів.

Зовнішня дзеркальна плівка шириною 1,524 м призначена для поклейки на зовнішній бік склопакета зі сторони вулиці. Таке оклеювання не призводить до перегріву склопакета і надійно захищає вікна від сонця.

Вигідно купити в Україні дзеркальну зовнішню плівку від сонця G-M 20 XT та замовити встановлення даного матеріалу на вікна з 3-річною гарантією можна у «Global Fusion Ukraine». Наші інсталятори більше 10 років виконують обклеювання різних скляних поверхонь архітектурними плівками, тому впораються із завданням будь-якої складності та обсягу. Гарантуємо бездоганний монтаж у найкоротші терміни.

Чому варто купити дзеркальну екстер'єрну плівку G-M 20 XT?


У приміщенні, вікна якого оклеєні цим матеріалом:

  • Зберігається приємна прохолода. Завдяки тому, що ця плівка для вікон затримує до 81% сонячної енергії, в кімнаті тримається комфортна температура навіть у найспекотніший сезон року.
  • Знижено кількість відблисків. Матеріал перешкоджає проникненню 79% сонячних відблисків, які сліплять та дратують очі.
  • Предмети інтер'єру не знебарвлюються. Найпростіший спосіб захистити обстановку від втрати кольору – купити та встановити на вікна дзеркальну плівку від сонця (матеріал затримує до 99% УФ-променів).

Додаткова перевага тепловідбиваючої  плівки – робить будівлю більш привабливою, а кімнати закритими від сторонніх очей (тільки у світлий час доби).

Бажаєте купити на вікна дзеркальну екстер'єрну плівку, дізнатися який матеріал краще захищає від сонця, уточнити ціну встановлення або термін доставки товару по Києву, Україні – зателефонуйте в компанію «Global Fusion Ukraine» за телефоном (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити