Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (099) 377-57-69

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01 або 099-377-57-69.

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 20 (ширина рулону – 1,83 м)

Характеристики:

Колір класична дзеркальна
Ширина рулону 1,83 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 55,8 кв.м

Про товар

Світловідбиваюча дзеркальна плівка від сонця G-M 20, наклеєна на вікна, допоможе регулювати мікроклімат у квартирі. Вона не пропустить у кімнату ультрафіолет, влітку затримає надлишки сонячної енергії, а взимку не випустить тепло з приміщення.

Компанія «Global Fusion Ukraine» пропонує сонцезахисну плівку для вікон G-M 20 для квартир, офісів та ТЦ у збільшеному форматі, при ширині рулону 1,83 м (стандарт – 1,52 м). Купити захист від сонця можна через сайт чи в нашому офісі у Києві. Можлива доставка по країні оптом (від одного рулону) або у відрізах (погонним метражем).

Чому варто замовити сонцезахисну плівку G-M 20 у квартиру?


Цю плівку на вікна від сонця відрізняють такі характеристики:

● Збільшена ширина рулону (1830 мм). Дозволить без стиків оклеїти склопакети нестандартного розміру, прозору панорамну стіну офісу чи панелі скляного фасаду будівлі.

● Товщина 2mil. Віконна плівка від сонця на клейовій основі, сприяє зміцненню скла і не допускає розлітання уламків по квартирі при розбиванні, що особливо важливо для вікон великого розміру. Вона робить склопакет безпечнішим та надійнішим.

● Відбиває 99% ультрафіолетових променів. Не допустить вигоряння шпалер, тканини, ламінату та інших матеріалів. Зменшить шкідливий вплив UF на здоров'я людей.

● Доступна ціна. Купуючи плівку від сонця збільшеної ширини, ви можете виконати розкрій матеріалу для обклеювання вікон у квартирі з меншою кількістю залишків. В результаті собівартість 1 м2 виявиться нижчою. Крім того, купивши плівку у постачальника рулоном, ви заощаджуєте 20% від роздрібної вартості.

На сайті компанії «Global Fusion» можна замовити плівку для вікон від сонця широкого формату в будь-якій  кількості. Домовляйтесь про монтаж плівки в квартирі, бутіку, офісі Києва або про відправку товару по Україні, зателефонувавши менеджеру на номер (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити