Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (099) 377-57-69

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01 або 099-377-57-69.

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Сонцезахисна плівка G-M 20

Характеристики:

Колір класична дзеркальна, світлопропускання 19%
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Архітектурна віконна плівка від сонця G-M 20 має дзеркальний ефект. Вона призначена для обклеювання скла будь-якої площі та товщини. Пропускає в кімнату лише 19% видимого світла, тому чудово підходить для південних регіонів країни, а також для кімнат на сонячній стороні будівлі.

Правильно обрати, організувати доставку та забезпечити якісне встановлення дзеркальної плівки вам допоможуть фахівці з Global Fusion Ukraine. Купити сонцезахисну плівку для скла у нас можна в будь-якому обсязі (чим більше замовлення, тим нижча ціна погонного метра). У Києві виконуємо монтажні роботи навіть на об'єктах підвищеної складності (з високими вікнами, арками, скляними фасадами та ін.)

Властивості дзеркальної плівки G-M 20


Завдяки цій плівці:

Відбивається 48% сонячного тепла. У спекотний літній день це допоможе знизити температуру в приміщенні, зменшивши майже вдвічі надходження тепла з вулиці. При цьому енерговитрати кондиціонера зменшаться на 40-60%.

Яскравість відблисків знижується на 79%. Якщо наклеєна віконна плівка від сонця, відображення вікна на моніторі не завадить дивитися телепередачу або працювати за комп'ютером. В офісах обклеювання плівкою допомагає в рази збільшити працездатність співробітників, у них перестають напружуватися очі, знижується стомлюваність.

Скло стає міцнішим та безпечнішим. Плівка збільшує товщину скла і надійно утримує гострі уламки на собі у разі розбиття.

Зберігається приватність. Завдяки наклеюванню плівки зсередини приміщення, можна насолоджуватися гарним виглядом у денний час, не побоюючись спостерігачів ззовні.

Перед тим як купити дзеркальну плівку G-M 20 для захисту приміщення від сонця, фахівці «Global Fusion» рекомендують зробити заміри вікна. В цьому випадку вам більш точно прорахують необхідний метраж плівки, розкрій буде точніше, а наступний монтаж – простіше.

Щоб замовити розрахунок та купити плівку, звертайтесь за телефоном (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити