Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Світловідбиваюча плівка на вікна G-М 15 GL (золота/срібло)

Характеристики:

Колір дзеркальна золото/срібло
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Двошарова дзеркальна плівка G-M 15 GL від FUSION, призначена для встановлення на вікна, склопакети, вікна, двері та інші скляні поверхні, з лицьової (клейової) сторони пофарбована в золотий колір, зі зворотнього – у срібний. Цей сонцезахисний матеріал монтують зсередини приміщення з використанням професійного інструменту.

Оклеювання скла можна виконати самостійно, але краще замовити кваліфікованим інсталяторам. Тільки досвідчені фахівці зроблять бездоганне встановлення матеріалу, нададуть гарантію на свою роботу.

Не знаєте, де купити світловідбиваючу плівку G-M 15 GL за ціною виробника, а також замовити її монтаж на вікна будь-якого розміру та форми? Звертайтеся до «Global Fusion Ukraine». Наша компанія постачає та здійснює встановлення сонцезахисних плівок для вікон по Києву та всій Україні. Термін доставки по Україні – 1 день (відправлення на день замовлення будь-яким перевізником). Терміни оклеювання плівкою залежать від складності та обсягу замовлення.

Причини купити золоту дзеркальну плівку G-M 15 GL


Переваги даної плівки:

  • Знижує температуру у приміщенні. Матеріал затримує до 76% сонячного тепла, що дозволяє зберігати в кімнаті комфортну прохолоду навіть у найспекотніший сезон року.
  • Усуває відблиски. Завдяки золотій дзеркальній плівці кількість сонячних відблисків, які негативно впливають на очі людини, знижується на 84%.
  • Захищає предмети інтер'єру від ультрафіолетового випромінювання. Плівка затримує 99% ультрафіолету, який призводить до знебарвлення елементів обстановки.
  • Покращує зовнішній вигляд будівлі. Споруда, вікна якого оклеєні золотою дзеркальною плівкою, виглядає дуже ефектно, дорого та солідно.

Цей матеріал випускається у рулонах стандартного типорозміру: ширина – 1,524  м, намотування – 30,5 м/п. Продається оптом (кількість рулонів не лімітована) та в роздріб (відрізом).

Залишились питання, як купити світловідбиваючу плівку на вікна G-M 15 GL, де можна забрати товар самостійно, яка ціна встановлення золотої дзеркальної плівки – зателефонуйте консультантові компанії «Global Fusion Ukraine» на номер (097) 504-01-01 (Київ).

Я хочу

Відправити