Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (099) 377-57-69

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01 або 099-377-57-69.

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 15 ВL (блакитна/срібло)

Характеристики:

Колір дзеркальна, блакитна/срібло
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Сонцезахисна плівка G-М 15 BL від FUSION (дзеркальна, блакитна/срібло) розрахована для встановлення на пластикові та інші вікна зсередини приміщення. Матеріал також використовують для оклеювання скляних дверей, міжкімнатних перегородок, кабінок і т.д. Цей продукт вирізняється дзеркальним ефектом, тривалим терміном служби, міцною двошаровою структурою та красивим блакитним кольором.

Бажаєте купити для вікон дзеркальну сонцезахисну плівку G-М 15 BL за найнижчою ціною в Києві з можливістю замовити її доставку та встановлення в будь-якому місті України? Скористайтеся сервісом компанії "Global Fusion Ukraine". Ми реалізуємо якісний матеріал, здійснюємо встановлення плівки на вікна за доступною вартістю. Надаємо гарантію на монтаж на строк до 3-х років.

Сонцезахисна дзеркальна плівка для вікон G-М 15 BL: переваги


Після обклеювання вікон світловідбиваючим матеріалом, у приміщенні:

  • Зменшиться кількість відблисків. Матеріал усуває 84% сонячних відблисків, які дратують і сильно напружують очі.
  • Стане прохолодніше. Зниження температури в кімнаті відбувається тому, що сонцезахисна дзеркальна плівка для вікон затримує до 75% сонячної енергії.
  • Збережеться насиченість кольорів інтер'єру. Світловідбиваюча плівка затримує до 99% ультрафіолету, який призводить до знебарвлення елементів обстановки.

Ще одна відмінна риса матеріалу – кольорове  оформлення. З фасадного (клеючого) боку плівка забарвлена ​​в благородний блакитний колір, з іншого – в колір «срібло».

Придбати продукт можна цілим рулоном (ширина – 1,524 м, намотування – 30,5 м/п) або відріз.

Щоб вигідно купити дзеркальну плівку для вікон G-М 15 BL, розрахувати кількість матеріалу на пластикове вікно, уточнити ціну доставки по Києву та Україні – зв'яжіться з менеджером компанії «Global Fusion Ukraine» за тел. (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити