Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 10 G (сіра/срібло)

Характеристики:

Колір дзеркальна темна, сіра/срібло
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Архітектурна плівка G-M 10 G від FUSION (дзеркальна сірого кольору), купити яку ми пропонуємо для встановлення на склопакети, а також для обклеювання звичайних вікон, скляних дверей, перегородок і кабінок. Цей матеріал складається з 2 шарів, має товщину 2 mil, призначений для використання зсередини приміщення.

Звернувшись до «Global Fusion Ukraine», ви зможете купити архітектурну дзеркальну плівку G-M 10 G за ціною виробника та замовити її встановлення у Києві чи іншому населеному пункті України. Наші інсталятори виконують оклеювання вікон будь-якого розміру та форми без дефектів, надають 3-річну гарантію на монтаж.

Причини купити для вікон дзеркальну архітектурну плівку G-M 10 G


Ця плівка користується популярністю, тому що:

  • Затримує до 99% ультрафіолету. Після обклеювання вікон цим сонцезахисним матеріалом, насиченість кольорів елементів інтер'єру (шпалер, меблевої оббивки, гардин і т.д.) залишиться незмінною.
  • Затримує 76% сонячної енергії.  Встановлення архітектурної дзеркальної плівки – найпростіший, найшвидший і доступніший за ціною спосіб істотно знизити температуру в кімнаті.
  • Захищає від сторонніх очей. Цей світловідбиваючий матеріал є дзеркальним, тому у світлий час доби створює дзеркальний ефект на вулицю, надійно приховуючи внутрішні приміщення.

Купити архітектурну дзеркальну плівку можна цілим рулоном товщиною 1,524 m, намотуванням 30,5 м/п (кількість не лімітована) або відрізом потрібної квадратури. Кількість квадратних метрів у рулоні – 46,5 м2.

Бажаєте купити архітектурну дзеркальну плівку G-M 10 G за ціною прямого постачальника, оформити доставку по Україні, замовити монтаж від професійних інсталяторів – зателефонуйте до онлайн-консультанта компанії «Global Fusion Ukraine» за тел. (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити