Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 10 B (темна бронза)

Характеристики:

Колір дзеркальна, темна бронза/срібло
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Як швидко і просто захистити приміщення від «глядачів», спеки та сліпучого сонця – встановити на вікна дзеркальну плівку G-M 10 B від FUSION. Цей двошаровий світловідбиваючий матеріал (товщиною 2 mil) виділяється міцністю, довговічністю та глибоким, рівномірним кольором «темна бронза».

У компанії «Global Fusion Ukraine» можна купити дзеркальну плівку G-M 10 B та замовити професійний монтаж матеріалу на скло вікон, дверей, перегородок будь-якого розміру та конфігурації. Гарантійний термін на монтаж від 3-х років.

Якщо ви вирішили оклеїти скляні поверхні самостійно, рекомендуємо перед початком робіт уважно вивчити інструкцію з встановлення та особливості дзеркальних плівок. Зверніть увагу, що у всіх кольорових дзеркальних плівок клейовий шар знаходиться на кольоровій стороні.

Дзеркальна плівка на скло G-M 10 B: переваги


Приміщення, вікна якого обклеєні цим матеріалом:

  • Менше нагрівається. Температура в кімнаті буде комфортною навіть за сильної спеки на вулиці, оскільки ця плівка затримує до 74% сонячного тепла.
  • Затримує  99% від ультрафіолету. Після наклеювання дзеркальної плівки на вікна можна забути про знебарвлення елементів інтер'єру. Меблі, шпалери, жалюзі, гардини не втратять насиченість кольору навіть через багато років.
  •  Захищає від відблисків на 88%. Працювати і просто перебувати в приміщенні з незначною кількістю сонячних відблисків приємніше і корисніше (очі менше напружуються і втомлюються).

Цей сонцезахисний матеріал для вікон продається в рулонах: ширина – 1,524 м,  намотування – 30,5 м/п (ціна розраховується за квадратний метр). Можлива оптова та роздрібна закупівля.

Щоб купити дзеркальну плівку коричневого кольору, замовити її поклейку на вікна від кваліфікованих інсталяторів, уточнити терміни доставки матеріалу по країні – зв'яжіться з менеджером компанії «Global Fusion Ukraine» за номером (097) 504-01-01 або напишіть на електронну пошту info@ fusion-film.com.ua.

Я хочу

Відправити