Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Сонцезахисна, світловідбиваюча дзеркальна плівка G-DLP 15

Характеристики:

Колір дзеркальна, срібло
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Світловідбиваючу дзеркальну плівку на вікна G-DLP 15 від FUSION пропонуємо купити за мінімальною ціною, в рулонах стандартного типорозміру: ширина - 1,524 м; кількість квадратних метрів – 46,5; намотування – 30,5 м/п. Це міцний, довговічний тришаровий матеріал, який призначений для внутрішнього монтажу на вікна, двері та склопакети.

Звернувшись до «Global Fusion Ukraine», можна не тільки вигідно купити з доставкою по Україні дзеркальну архітектурну плівку G-DLP 15, але й замовити обклеювання скляних поверхонь даним матеріалом від інсталяторів з 10-річним стажем. Гарантія на монтажні роботи – 5 років, на матеріал – довічна.

Переваги світловідбиваючої плівки на вікна G-DLP 15


Купити для вікон цю сонцезахисну плівку варто, бо вона:

  • Надійна та довговічна. Матеріал з оксидованим алюмінієм, тому не вигоряє на сонці, не схильний до процесів окислення та деметалізації, стійкий до подряпин.
  • Добре захищає від перегляду. Приміщення з такою дзеркальною світловідбиваючою плівкою на вікнах відмінно приховує людей, що знаходяться в ньому, від «глядачів». Саме з цією плівкою легше досягти ефекту односторонньої видимості, оскільки відсоток зовнішнього відображення більший, ніж внутрішнього.
  • Знижує температуру. У кімнаті (завдяки тому, що плівка затримує до 74% сонячної енергії) зберігається комфортна прохолода, навіть коли за вікном спекотне літо.
  • Захищає від ультрафіолету. Дзеркальна плівка затримує 99% УФ-променів, які спричиняють знебарвлення всіх елементів інтер'єру.
Важлива перевага матеріалу – усунення до 82% сонячних відблисків, які заважають працювати та відпочивати, сильно втомлюючи та дратуючи очі.

Бажаєте купити на вікна світловідбиваючу дзеркальну плівку G-DLP 15 з довічною гарантією за оптимальною ціною, дізнатися терміни обклеювання скляних поверхонь даним матеріалом – зв'яжіться з консультантом Global Fusion Ukraine за контактним номером (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити