Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Протиударна захисна плівка GG-8, 8 mil

Характеристики:

Колір прозора
Товщина 8 mil
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Захисна протиударна плівка GG-8, 8 mil, купити яку ми пропонуємо за найкращою ціною, призначена для встановлення на внутрішнє скло зі сторони приміщення. Цей матеріал використовують для зміцнення різних скляних поверхонь (вікон, дверей, міжкімнатних перегородок) у приватних та публічних приміщеннях.

Встановлення прозорої захисної плівки для скла GG-8 завтовшки 8 mil гарантує, що при необережному або навмисному розбитті скляної поверхні всі уламки залишаться в одній масі і не розлітяться по кімнаті, травмуючи людей.

Монтаж протиударного захисного матеріалу на вікно є складною процедурою, що потребує досвіду, знань та професійного інструменту. Тому при самостійному обклеюванні скла, радимо детально вивчити теорію (можна подивитися відео монтажу плівки на нашому сайті), та придбати необхідний інструмент. Якщо ви сумніваєтеся у своїх здібностях, довірте встановлення матеріалу досвідченим інсталяторам, які виконають завдання швидко, якісно та з гарантією.

Чому варто купити для скла захисну плівку GG-8?


Після обклеювання скляних поверхонь даним матеріалом ви зможете бути впевнені, що:

  • При розбитті скла всі шматки залишаться на плівці, що дозволить повністю виключити поранення уламками.
  • Видимість скла не зміниться, оскільки плівка абсолютно прозора і практично не перешкоджає проходженню світла (відсоток світлопропускання – 87%).
  • Елементи інтер'єру (меблі, штори, шпалери, оббивка стільців тощо) не вигорять від впливу ультрафіолету, тому що плівка затримує до 99% УФ-променів.
Даний матеріал є двошаровим, виготовлений із поліестеру високої якості. Продається в рулонах (шириною 1,52 м, намотуванням 30,5 м/п) та відрізами.

Бажаєте купити прозору захисну плівку для скла з можливістю замовити доставку та встановлення по Києву та іншому місту України, уточнити ціну послуг – зателефонуйте консультантові компанії «Global Fusion Ukraine» за тел. (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити