Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Протиударна захисна плівка GG-7, 7 mil (200 мкм)

Характеристики:

Колір прозора
Товщина 7 mil (200 мкм)
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар


Найкращий спосіб підвищити міцність скляних поверхонь – встановити на склопакети, вікна чи двері захисну плівку FUSION GG-7 завтовшки 7 mil (200 мкм). Обклеювання скла даною плівкою допоможе уникнути розсипання на уламки у разі його розбиття і, таким чином, захистити людей у ​​кімнаті від поранення склом.

Як наклеїти захисну плівку і чи можна зробити це самостійно, не звертаючись до послуг професійних інсталяторів? Захисну плівку GG-7 рекомендуємо монтувати на склопакет ще на етапі його виготовлення. Якщо вікно вже встановлено, можна встановити плівку на склопакет із внутрішньої сторони кімнати.

Цю процедуру можна виконати самостійно, але бажано довірити професійним інсталяторам. Бо тільки фахові інсталятори точно знають, як правильно наклеїти захисну плівку, щоб вона лягла рівно, без бульбашок та сторонніх частинок.

Професійні інсталятори мають спеціальний інструмент для встановлення, знають технологію поклейки та дають гарантію на встановлену захисну плівку до 3-х років. При самостійному обклеюванні плівкою 200 мікрон радимо подивитися відео по встановленню ударостійкої плівки.

Причини купити та встановити на склопакет захисну плівку GG-7, 7 mil 

Переваги даного матеріалу:

  • Прозора протиударна плівка, надійно утримує шматки розбитого скла в єдиній масі. 
  • Встановлення на склопакет захисної плівки GG-7 – додатковий захист для людей від травмування скляними уламками або предметами, що розбили скло. 
  • Плівка відрізняється високими оптичними властивостями, завдяки яким не спотворюється видимість зсередини приміщення. Вона абсолютно прозора та непомітна на склі. 

Ця захисна плівка, після встановлення на склопакет або звичайне скло, стає справжнім «щитом» від ультрафіолету (усуває до 99% УФ-променів), що призводить до знебарвлення елементів інтер'єру. Разом з тим, пропускає 89% видимого світла.

Залишилися питання, як купити захисну плівку GG-7 товщиною 7 mil (200 mkm) за ціною постачальника, який матеріал для вікна вибрати, як наклеїти захисну плівку на склопакет самостійно або замовити встановлення по Києву та всій Україні – зателефонуйте менеджеру «Global Fusion Ukraine» за номером (097) 504-01-01.


Я хочу

Відправити