Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Протиударна захисна плівка GG-4, 4 mil (110 мкм) для зовнішнього встановлення

Характеристики:

Колір прозора
Товщина 4 mil (110 мкм)
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Зовнішня захисна плівка GG-4 ХТ, 4 mil (110 mkm) від торгового бренду FUSION створена спеціально для обклеювання віконного/дверного скла з боку вулиці. Цей одношаровий екстер'єрний матеріал відповідає європейським стандартам якості, отриманий сертифікат СМ2 на стійкість до бокового удару.

Захисна екстер'єрна плівка для скла GG-4 ХТ абсолютно прозора, тому після її встановлення видимість зсередини приміщення не спотвориться. Рівень освітленості залишиться таким же, оскільки матеріал пропускає до 90% видимого світла.

Компанія «Global Fusion Ukraine» пропонує купити дану захисну плівку для вікон за найкращою ціною в Києві, оптом чи в роздріб. Доставка та встановлення матеріалу на вікно/двері – по всій Україні.

Переваги захисної плівки для віконного скла GG-4 ХТ


Обклеювання скляних поверхонь даною протиударною плівкою це:

  • Утримання уламків скла при його розбитті в єдиній масі.
  • Захист людей, які перебувають у кімнаті, від травмування гострими уламками.
  • Продовження «життя» та збереження презентабельності інтер'єру приміщення.
  • Підвищення міцності скляних дверей чи вікна.

Важливо, що захисна плівка для віконного скла  GG-4 ХТ витримує прямі та бічні удари (про що свідчить сертифікат СМ2). Але вона не захищає від несанкціонованого проникнення.

Продукт випускається у рулонах (ширина 1,524 м, намотування 30,5 м/п). Продається цілими рулонами в необмежену кількість або відрізами необхідної квадратури.

Залишилися питання, як купити прозору захисну плівку для скла GG-4 ХТ, 4 mil (110 mkm) за ціною виробника, замовити встановлення матеріалу в Києві або іншому місті України – зателефонуйте консультантові компанії «Global Fusion Ukraine» на номер (097) 504-01 -01

Я хочу

Відправити