Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Протиударна захисна плівка GG-4, 4 mil (110 мкм)

Характеристики:

Товщина 4 mil (110 мкм)
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Захисну протиударну плівку GG-4, 4 mil (110 мкм) від FUSION використовують для обклеювання різних скляних поверхонь. Її мета - запобігти розсипанню скла при ударі і захистити людей, що знаходяться в приміщенні, від травмування уламками. Призначена для поклейки всередині приміщення, можна монтувати в склопакет.

Захисну плівку GG-4 рекомендують встановлювати на вікна в різних державних установах (школах, дитячих садках, лікарнях) та виробничих приміщеннях, пов'язаних із продуктами харчування чи медикаментами. Це одношаровий прозорий матеріал, протестований в Україні, має сертифікат класу захисту СМ2.

Дана захисна протиударна плівка випускається в рулонах (ширина 1,524 м; намотування 30,5 м/п). Можна придбати цілий рулон матеріалу або відріз (ціна розраховується за квадратний метр).

Причини купити на вікна захисну плівку GG-4 завтовшки 4 mil


Переваги матеріалу:

  • Захист. Скляні поверхні, обклеєні цією ударостійкою плівкою, у разі розбиття не розлетяться на уламки, т.к. матеріал утримає їх на собі. Плівка стійка до бічних та прямих ударів, але не уберігає від несанкціонованих проникнень.
  • Затримання 99% ультрафіолету. Після встановлення на вікна захисної плівки GG-4 вплив ультрафіолету, який сприяє вигоранню інтер'єру кімнати, знижується до 1%.
  • Прозорість. Матеріал пропускає до 90% сонячного світла, тому рівень освітленості у приміщенні після його встановлення практично не зміниться.

Захисна плівка GG-4 клеїться як усередину склопакета на етапі виробництва вікон, так і безпосередньо на встановлене вікно. Монтаж на вікно виконується з середини приміщення, бажано довірити встановлення професійним інсталяторам, оскільки знадобиться спеціальний інструмент та зняття штапиків.

Бажаєте купити захисну плівку GG-4 (в рулоні, відрзом) за ціною виробника, уточнити вартість встановлення в Києві терміни доставки по Україні – телефонуйте менеджеру компанії «Global Fusion Ukraine» за номером (097) 504-01-01.​

Я хочу

Відправити