Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Декоративна плівка TETRIS для скла, для креативних інтер'єрів

Характеристики:

Ширина 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

TETRIS – декоративна плівка для художньої поклейки на скло, вікна, перегородки в офісних будівлях. Вона також використовується для створення домашнього інтер'єру (оформлення дверей шаф-купе, розсувних конструкцій). Декор плівки – поступовий перехід від суцільного матового тла до окремих матових прямокутників, квадратів білого відтінку.

В інтернет-магазині «Global Fusion Ukraine» можна вигідно купити декоративну плівку із геометричним малюнком для нанесення на скло за ціною кв.м відрізом. Оформляючи замовлення плівки з вже готовим декором, ви суттєво заощаджуєте кошти, сили та час, витрачені на самостійне прорізання малюнка.

Переваги товару


Основний "плюс" плівки TETRIS - можливість швидко і, не виймаючи скло із загальної конструкції, нанести декор на скляну перегородку або двері.

Також до її переваг варто віднести:

✓ захист від сонячних відблисків, при цьому зберігається освітленість у кімнаті;

✓ забезпечення приватності та зонування простору у робочих кабінетах;

✓ запобігання розлітанню осколків скла при випадкових пошкодженнях.

Для скла та вікон декоративна плівка TETRIS – додатковий захист від подряпин, сколів, перегляду через скло. Товар екологічно безпечний та дозволений для використання в будь-яких приміщеннях. Ми реалізуємо плівку будь-яким відрізним метражем. Вона монтується на різну висоту та гармонійно поєднується з іншими малюнками.

Купуйте у нас декоративну плівку на скло TETRIS з геометричним малюнком за вартістю прямого постачальника та з доставкою по Україні протягом доби, зателефонувавши до «Global Fusion Ukraine»: ‎(097) 504-01-01

Я хочу

Відправити