Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Декоративна плівка STRIPE для скла

Про товар

Офіційний представник бренду FUSION в Україні, компанія «Global Fusion Ukraine» пропонує купити декоративну плівку для вікон STRIPE. Це плівкове покриття із матовими смугами білого кольору, розташованими горизонтально. Смуги мають різну ширину (від 1 до 16,5 см), з поступовим переходом від вузької  до широкої.

Подивитися, як виглядає плівка STRIPE на склі, а також ознайомитись з іншими малюнками декоративних плівок бренду FUSION можна в інтернет-магазині компанії. Ціна товару залежить від метражу (відрізний метраж – роздріб або цілий рулон (опт)). Разом із продукцією можна замовити послуги з обклеювання поверхонь із гарантією якості на 3 роки.

Причини купити плівку STRIPE


Декоративна плівка на скло з малюнком STRIPE ефектно виглядає в офісних приміщеннях, зонуючи робочі місця та конференц-зали. Може бути встановлена ​​на скляні перегородки в кафе, ресторанах для створення атмосфери затишку та захисту від «сторонніх очей».

Установка плівки STRIPE допоможе:

● заощадити витрати на дорогі декоративні матеріали;

● урізноманітнити інтер'єр приміщення;

● підвищити ударну міцність скла;

● приховати дрібні дефекти поверхні;

● уникнути утворення тріщин, сколів та потертостей на вікнах;

● створити приватність робочих кабінетів та місць відпочинку;

● розмежувати простір, зберігши якісне освітлення.

Вартість плівки для вікон STRIPE розрахована за 1 м2. Рулони мають стандартну довжину по 30,5 м погонних та ширину 1,524 м. Купити декоративне покриття можна відрізом необхідного метражу або рулоном.

Щоб замовити плівку STRIPE для скла, а також отримати консультацію з усіх питань, що цікавлять - звертайтеся в компанію «Global Fusion Ukraine». Телефон: (050) 543 43 90 або (097) 504 01 01.

Я хочу

Відправити