Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Декоративна плівка PERFOR 3х3 мм для перегородок зі скла, вікон

Характеристики:

Малюнок Прозорі квадрати 3х3 см на білому матовому тлі
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Матова плівка PERFOR, декорована невеликими прозорими квадратами – сучасний дизайн декоративної плівки, яку варто купити за доступною ціною в нашому інтернет-магазині. Малюнок виробу (квадрати 3 на 3 сантиметри) імітує перфорацію. Монтаж декоративної плівки  здійснюється на будь-яку висоту перегородок зі скла, на вікна.

Матеріал використовують для оформлення кабінетів в офісах, декорування дверей шаф-купе та меблевого скла. Завдяки використанню матової плівки PERFOR 3х3, перегляд кімнати за перегородкою або дверима з подібним покриттям обмежений.

Декоративна плівка: чому варто купити?


PERFOR 3х3 см– це матеріал:

З готовим малюнком. Вам не потрібно прикладати зайві зусилля, витрачати додаткові кошти, щоб прорізати квадрати на плівці, у нас є декоративна плівка для скла або вікон з малюнком "квадрати" на матовому білому тлі.

П ропускає денне світло на 77%. Біла матова плівка пропускає достатню кількість світла до кімнати, при цьому надійно «приховуючи» приміщення від сторонніх очей. Прозорі квадрати на світлому фоні виглядають стильно, створюючи у приміщенні ексклюзивний дизайн.

Популярний  для декору інтер'єру. PERFOR 3х3 монтується на скляні офісні перегородки, розсувні системи, скляні елементи меблів та ін. Плівка забезпечить додатковий рівень захисту для скла, у разі його випадкового пошкодження не утворюються уламки, що травмують.

Щоб купити сучасну декоративну плівку PERFOR 3х3 будь-яким відрізним метражем за роздрібною вартістю, з доставкою в будь-який куточок України протягом доби, телефонуйте спеціалістам компанії «Global Fusion Ukraine» за тел.: (097) 504-01-01.

Більш повна інформація про інші декоративні плівки Fusion з галереєю виконаних робіт та каталогом для скачування.

Я хочу

Відправити