Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Декоративна плівка для скла MSQ-44 («матові квадрати» 44х44 mm)

Характеристики:

Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Як просто і швидко створити оригінальний інтер'єр, акцентувавши увагу на його "сильних" сторонах і при цьому приховавши недоліки - купити для скла декоративну плівку "матові квадрати" MSQ-44 від FUSION. Це міцний одношаровий матеріал, який має малюнок на прозорій основі - квадрати 44х44 мм з рівномірною матовою текстурою, здатний перетворити звичайну обстановку на стильне та модне приміщення.

Декоративну плівку з малюнком встановлюють на скло вікон, дверей, внутрішніх перегородок, кабінок, а також обклеюють вітрини та вітражі громадських закладів. Ця архітектурна плівка дуже популярна в офісних приміщеннях із скляними перегородками, коли потрібне легке розмежування простору, але при цьому не хочеться перебувати «в акваріумі». Виконати монтаж можна своїми руками, але бажано довірити цю процедуру досвідченим інсталяторам.

У компанії «Global Fusion Ukraine» працюють майстри з 10-річним досвідом роботи, які здійснюють бездоганне обклеювання скляних поверхонь будь-якої конфігурації та площі. Дають гарантію на монтаж – 5 років.

Переваги декоративної плівки на шибки з малюнком MSQ-44


Цю архітектурну декоративну плівку варто купити для вікон, дверей, меблів.

  • Виглядає нетривіально. Матові квадрати 44x44 mm, розмежовані прозорими смугами товщиною 10 mm, виглядають просто і водночас креативно.
  • Приховує приміщення від перегляду. Декоративна плівка для скла частково приховає приміщення від перегляду та розмежує простір. За склом з таким матеріалом буде видно лише контури предметів або силуети людей.

Матеріал стійкий до подряпин. Виготовляється у рулонах стандартного типорозміру: ширина – 1,524 м; намотування – 30,5 м/п; кількість квадратних метрів – 46,5.

Залишилися питання, як купити декоративну плівку MSQ-44 для скла з малюнком «матові квадрати» за ціною виробника або замовити встановлення на скло по Києву, Україні – телефонуйте у «Global Fusion Ukraine» за контактним номером: (097) 504-01-01 .

Я хочу

Відправити