Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Декоративна плівка на скло ML-44 («матові смуги»), 35 mm

Характеристики:

Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Декоративну плівку з малюнком «матові смуги» FUSION ML-44 рекомендуємо купити для встановлення на скло дверей, вікон, внутрішніх перегородок, кабінок, меблів і т.п. Це одношаровий матеріал з нанесеними матовими смугами товщиною 35 мм та прозорою 10-міліметровою відстанню між ними. Плівка «матові смуги» призначена для оздоблення інтер'єру та зонування простору.

Купити декоративну матову плівку з малюнком ML-44 за ціною виробника, замовити встановлення матеріалу на скло з 5-річною гарантією можна у «Global Fusion Ukraine». Ми поставляємо плівки та проводимо монтаж архітектурних плівок по Києву та інших містах України. Надсилаємо замовлення в день звернення. Виконуємо обклеювання скляних поверхонь мінімум за 2-3 години. Перегляньте фотогалерею з нашими роботами з встановленими декоративними плівками.

Чому варто купити декоративну плівку ML-44?


Дану плівку для вікон радимо вибрати, щоб:

  • Розділити приміщення на зони. Перегородки з таким матеріалом виглядають легко та ненав'язливо, при цьому не потрібно багато часу та сил для встановлення плівки.
  • Індивідуалізувати інтер'єр. Купити декоративну плівку з малюнком можна для втілення оригінальних дизайнерських задумів та створення креативного інтер'єру.
  • Обмежити перегляд. Приміщення за перегородками із такою плівкою частково приховані від сторонніх очей. Як правило, видно лише силуети людей.

Продукт випускають у стандартних рулонах: ширина – 1,524 м, кількість квадратних метрів – 46,5, намотування – 30,5. Доступні оптові та роздрібні замовлення.

Ширина матових смуг на плівці може бути також 18 мм (подивитися) або послідовнисть широких і вузьких смуг.

Залишилися питання, як купити декоративну плівку ML-44 з малюнком «матові смуги» або замовити встановлення на вікна чи стекла з гарантією – телефонуйте у «Global Fusion Ukraine» за телефоном у Києві: (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити