Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Декоративна плівка для скла ML-35/10 («матові смуги», 35 mm и 10 mm)

Характеристики:

Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Купити та оклеїти скло декоративною плівкою FUSION ML-35/10 з красивим малюнком «матові смуги» - один з найшвидших, найпростіших у виконанні та доступних за ціною способів прикрасити інтер'єр, зробити його креативним та більш конфіденційним. Матові смуги мають різну ширину (35 мм та 10 мм), розділені прозорими 5-міліметровими.

Декоративну плівку ML-35/10 «матові смуги» за ціною виробника можна купити в Україні та замовити встановлення для скла у Києві, звернувшись до «Global Fusion Ukraine». Поставляємо матеріали країною за 1 день. Проводимо професійний монтаж архітектурних плівок на скляні поверхні будь-якої площі та конфігурації. Надаємо гарантію на монтажні роботи – 5 років.

Зразки робіт з наклеєною декоративною плівкою "матові смуги" можна подивитися на сторінці спеціальних плівок.

Декоративна плівка ML-35/10: переваги


Дану плівку використовують для встановлення на скло вікон, дверей, перегородок, кабінок, предметів меблів, тому що матеріал:

  • Зменшує відблиски. Після обклеювання скла цією плівкою кількість сонячних відблисків, що проникають у кімнату, значно знизиться. При цьому перегляд зсередини приміщення не обмежується.
  • Захищає від "глядачів". За склом із декоративною плівкою «матові смуги» проглядаються лише нечіткі контури людей, предметів.
  • Створює унікальний інтер'єр. Оклеєні плівкою скляні поверхні гарантовано зроблять інтер'єр оригінальнішим і нестандартнішим.

Придбати продукт можна у стандартних рулонах (завширшки 1,524  м) або на відріз. Доступні оптові та роздрібні замовлення.

Щоб купити на скло декоративну плівку ML-35/10 з малюнком «матові смуги», оформити доставку або встановлення матеріалу на вікна по Україні – телефонуйте до компанії «Global Fusion Ukraine» за тел.: (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити