Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Декоративна плівка для скла ML- 18 («матові смуги» 18 mm)

Характеристики:

Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Як швидко і просто змінити інтер'єр, при цьому приховавши «слабкі» сторони та підкресливши головні переваги обстановки – купити для скла декоративну матову плівку ML-18 від FUSION. Ця плівка складається з нанесеного графічного малюнка – 18-міліметрові смуги з матовою текстурою, які розташовані на відстані 6 мм одна від одної.

Встановити матову декоративну плівку на скло дверей, вікон, міжкімнатних перегородок, душових кабінок та інші скляні поверхні можна своїми руками або замовити професійне обклеювання в Global Fusion Ukraine. Ми здійснюємо монтаж будь-якої складності без дефектів. Даємо гарантію на монтажні роботи – від 5 років. Пропонуємо архітектурні декоративні плівки для вікон за найнижчою ціною у Києві. Приклади наших робіт із поклейки декоративної плівки дивіться на фото.

Переваги матової декоративної плівки ML-18 для скла


Причини обклеїти скло цим матеріалом:

  • Захист від сонячних відблисків. Продукт є відмінним щитом від сонячних відблисків, альтернативною заміною горизонтальним жалюзі.
  • Ексклюзивний інтер'єр.  Декоративна плівка на скло «матові смуги» виглядає строго і неординарно, що дозволяє створювати креативні інтер'єри навіть у звичайних приміщеннях.
  • Захист від перегляду. Матеріал матовий, непрозорий, тому за склом з такою плівкою видно лише розмиті обриси предметів чи людей.

Дану плівку, яка поставляється  в рулонах стандартного типорозміру (ширина – 1,524; намотування – 30,5 м/п), також використовують для зонування простору.

Бажаєте купити для скла декоративну плівку ML-18 з малюнком «матові смуги», уточнити ціну монтажу від професійних інсталяторів, замовити оклеювання скла у Києві – зателефонуйте онлайн-консультанту «Global Fusion Ukraine» на контактний номер: (097) 504-01-01 .

Я хочу

Відправити