Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Архітектурна матова плівка для вікон G-Z 200 (білий сатин), ширина рулону – 1,83 м

Характеристики:

Колір білий матовий
Ширина рулону 1,83 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 55,8 кв.м

Про товар

Архітектурну декоративну плівку від GLOBAL FUSION G-Z 200, яку ми пропонуємо купити за ціною виробника, використовують для обклеювання вікон, дверей, перегородок та інших скляних поверхонь. Матеріал відрізняється рівномірною матовою текстурою, лаконічним кольором «білий сатин», високими експлуатаційними властивостями та довговічністю.

Звернувшись до «Global Fusion Ukraine», можна купити білу архітектурну плівку для вікон G-Z200 за оптимальною ціною, в нестандартному широкому рулоні. Ми пропонуємо матеріал у рулонах, ширина яких складає 1,83 m (стандарт – 1,52 m). Така ширина рулону матової плівки дає можливість здійснювати безстикове обклеювання скла з великою площею, мінімізуючи при цьому кількість залишків.

Білу матову плівку для вікон G-Z 200 можна встановити самостійно, але краще довірити цей процес інсталяторам нашої компанії, які мають 10-річний стаж роботи, здатні якісно виконати навіть дуже складні замовлення, дають 5 років гарантії на монтаж.

Чому варто купити для вікон матову архітектурну плівку G-Z 200?


Переваги даного продукту:

  • Широкі дизайнерські властивості. Завдяки цій архітектурній матовій плівці для вікон можна змінювати інтер'єр за допомогою часткового або повного обклеювання скляних поверхонь.
  • Усунення 99% ультрафіолету. Монтаж матеріалу гарантує, що колірна насиченість складових обстановки не знизиться з часом.
  • Напівпрозорі текстури. Матова плівка залишає для перегляду лише розмиті контури предметів обстановки та людей.
  • Затримання 30% сонячної енергії. Після встановлення на вікнах і дверях даного матеріалу, у приміщенні стане значно прохолодніше та комфортніше.
У нас можна придбати декоративні та інші види плівок у роздріб та будь-якими оптовими партіями.

Бажаєте купити архітектурну матову плівку G-Z 200 у кольорі «білий сатин» при ширині рулону 1,83 м, за ціною прямого постачальника, замовити встановлення на скло з гарантією або доставку матеріалу по країні – зв'яжіться з менеджером компанії «Global Fusion Ukraine» за номером в Києві - (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити