Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Матова декоративна плівка на скло G-Z 200 (білий сатин)

Характеристики:

Колір біла матова
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Матова декоративна плівка G-Z 200 від GLOBAL FUSION рівномірно забарвлена ​​в напівпрозорий колір «білий сатин», призначена для встановлення на скло дверей, шаф-купе, вікон, міжкімнатних перегородок і т.д. Мета даного матеріалу - розділити простір на зони, створити креативний дизайн інтер'єру, захистити людей і предмети, що перебувають за склом з плівкою, від перегляду.

Бажаєте купити білу матову плівку для скла G-Z 200 за ціною виробника з можливістю замовити доставку та встановлення плівки по Києву, Україні? Звертайтеся до «Global Fusion Ukraine». Ми поставляємо товар рулонами та відрізним метражем по країні за 1-2 дні. Обклеюємо будь-які скляні поверхні за термін від 1 дня (час залежить від складності та масштабу замовлення). Надаємо 5-річну гарантію на виконані роботи.

Головні переваги матової плівки на скло G-Z 200 (білий сатин)


Дана архітектурна плівка має попит, тому що:

  • Добре приховує інтер'єр та людей. За такою білою матовою плівкою буде видно лише нечіткі силуети.
  • Дозволяє втілювати різноманітні дизайнерські ідеї. За допомогою даного матеріалу можна зробити унікальний інтер'єр, підкреслюючи при цьому основні переваги обстановки та приховуючи слабкі сторони.
  • Захищає від спеки. Ця матова плівка на скло відбиває до 30% сонячного тепла, знижуючи таким чином температуру в кімнаті.
  • Усуває ультрафіолет. Матеріал перешкоджає проникненню 99% УФ-променів, вплив яких призводить до знебарвлення інтер'єрних предметів.
  • Прекрасно розмежовує простір. Завдяки використанню перегородок, на склі яких встановлена ​​декоративна матова плівка «білий сатин», можна легко і ненав'язливо виконати зонування кімнати.

Продукт випускають у рулонах (ширина – 1,524 м та намотування – 30,5 м/п). Придбати можна цілим рулоном (обійдеться дешевше на 2 0%) або на відріз за роздрібною ціною. Щоб вигідно купити білу матову плівку G-Z 200, замовити встановлення на скло з гарантією, оформити доставку по Києву, країні – телефонуйте на контактний номер компанії «Global Fusion Ukraine» (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити