Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Матова декоративна плівка для скла G-Z 150 (білий сатин)

Характеристики:

Колір білий матовий
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Матову декоративну плівку від GLOBAL FUSION G-Z 150, що виділяється красивим кольором «білий сатин», використовують для повного або часткового обклеювання скла дверей, вікон, меблів, внутрішніх перегородок. За допомогою даного матеріалу можна легко і швидко підкреслити головні переваги інтер'єру, зробити приміщення оригінальнішим, а також ненав'язливо розділити простір.

Купити матову архітектурну плівку за ціною виробника, замовити професійне встановлення матеріалу на скло перегородок, двері або вікна по Києву, Україні можна в компанії Global Fusion Ukraine». Ми виконуємо обклеювання різних скляних поверхонь (наприклад, душові кабіни) будь-якої форми та розміру. Здійснюємо монтаж у найкоротші терміни (мінімум за 1-2 години), надаємо гарантію на встановлення – 3 роки.

Переваги білої матової плівки для скла G-Z 150


Дану декоративну плівку рекомендуємо купити для:

  • Створення унікального інтер'єру. Такою плівкою можна: покрити скляну поверхню повністю; скомбінувати її з матеріалами іншого кольору чи текстури; зробити часткове обклеювання (наприклад, горизонтальними або діагональними смугами).
  • Підвищення рівня конфіденційності. Біла матова плівка для скла приховує предмети або людей, що знаходяться за нею, залишаючи для перегляду тільки розмиті силуети.
  • Зниження температури у кімнаті. Матеріал відбиває до 30% сонячного тепла, що дозволяє зберігати в приміщенні комфортний мікроклімат навіть коли за вікном дуже жарко.
  • Захист кімнати від УФ. Плівка пропускає всього 1% ультрафіолету, тому насиченість кольору всіх елементів обстановки залишиться незмінною.

Цей продукт випускають у рулонах стандартного розміру: шириною – 1,524  m; намотуванням – 30,5 м/п. Ціна розраховується за м2.

Бажаєте купити на скло дверей, вікна, перегородки матову плівку G-Z 150 у кольорі «білий сатин», замовити доставку або монтаж для скла з гарантією – зв'яжіться з консультантом «Global Fusion Ukraine» за телефоном (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити