Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Матова плівка на скло G-MZ 200 (матове срібло)

Характеристики:

Колір дзеркальна / матова
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Матову плівку FUSION G-MZ 200 («матове срібло») рекомендуємо купити для встановлення на скло: вікон, дверей, внутрішніх перегородок, шаф-купе та інших скляних поверхонь. Це матеріал товщиною 2 mil, який має виражений дзеркальний ефект з клейової сторони та матової сріблястої поверхні зі зворотньої. Має міцну двошарову основу.

Плівку використовують для надійного захисту приміщення та елементів приміщення від перегляду, підкреслення переваг інтер'єру. Через скло з такою плівкою видно тільки розсіяне світло, вона може клеїтися на двері та вікна в санвузлах, душових, роздягальнях, чудово поєднується з алюмінієвим сріблястим профілем, ідеально підходить для приміщень у стилі хайтек.

Компанія «Global Fusion Ukraine» пропонує купити матову плівку на скло G-MZ 200 за ціною виробника оптом (рулонами шириною 1,524 м та намотуванням 30,5 м/п) або в роздріб (відрізом потрібної квадратури). Ми постачаємо архітектурні та інші плівки для вікон по Україні за 1-2 дні. Виконуємо встановлення матеріалу на скляні поверхні будь-якої форми та розміру. Термін гарантійних зобов'язань – від 3 років.

Чому варто купити на скло матову плівку G-MZ 200?


Замовити дану плівку на вікна, двері, перегородки, шафи-купе радимо тим, хто хоче:

  • Створити ексклюзивний дизайн інтер'єру. Плівкою можна покривати всю площу скляної поверхні, виконати часткове обклеювання (наприклад, смугами різної товщини) або зробити комбінований монтаж із матеріалами іншої текстури.
  • Зберегти насиченість кольору обстановки. Купити та встановити на скло вікон матову плівку – означає захистити інтер'єрні предмети від 99% ультрафіолету, вплив якого призводить до вицвітання елементів обстановки.
  • Зменшити температуру в кімнаті. Матеріал затримує до 75% сонячного тепла. Це гарантує збереження комфортного мікроклімату, що особливо актуально у спекотні сезони року.
  • Приховати приміщення, предмети оточення від «глядачів». Ця матова дзеркальна плівка відмінно закриває предмети, що знаходяться за склом, або людей від сторонніх поглядів.
Даний матеріал також знижує на 79% кількість відблисків, що проникають у приміщення, які стомлюють і напружують очі.

Щоб купити матову плівку G-MZ 200, замовити встановлення на скло в Києві чи іншому місті країни, оформити доставку – зателефонуйте на контактний номер «Global Fusion Ukraine»: (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити