Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Матова декоративна плівка на скло G-GZ 200 (сіра матова)

Характеристики:

Колір сіра матова
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Матова декоративна плівка FUSION G-GZ 200 (сіра матова) призначена для внутрішнього встановлення на скло. Матеріал використовують, щоб оклеїти скло вікна, а також скляні двері, кабінки, міжкімнатні перегородки, дверцята шаф-купе і т.д. Основні завдання плівки – захистити об'єкти від «сторонніх очей», зробити простір оригінальнішим та індивідуальнішим.

Купити декоративну матову плівку G-GZ 200 з доставкою в будь-яке місто України за ціною постачальника, замовити професійний монтаж на вікна та інші скляні поверхні можна в «Global Fusion Ukraine». Період постачання товару по країні – 1 доба від дня замовлення. Термін гарантійних зобов'язань на встановлення – 5 років.

Якщо ви вирішили виконати монтаж декоративної плівки на скло вікон самостійно рекомендуємо спочатку вивчити представлений на нашому сайті відеоматеріал і купити спеціальні інструменти. При необхідності проконсультуємо з будь-якого питання, пов'язаного з обклеюванням скляних поверхонь.

Причини купити на вікна матову декоративну плівку G-GZ 200


Дана архітектурна матова плівка має попит, тому що:

  • Захищає предмети інтер'єру від знебарвлення. Матеріал затримує до 99% ультрафіолету, який призводить до втрати насиченості кольору всіх елементів обстановки.
  • Надає унікальності інтер'єру. Декоративну матову плівку можна встановлювати на всю площу скла або робити часткове обклеювання. Стильно і нетривіально виглядають комбінації з матеріалів, що відрізняються кольором та текстурою.
  • Приховує людей та предмети від «глядачів». Все, що знаходиться за склом із такою плівкою, надійно закрите від перегляду.
  • Усуває сонячні відблиски. Декоративну матову плівку радимо купити та встановити на вікна, щоб знизити кількість відблисків у приміщенні на 60%.

Продукт випускають у рулонах, ширина яких становить 1,524 m (число квадратних метрів – 46,5, намотування – 30,5 м/п). Продаж оптом та в роздріб.

Залишилися питання, як купити сіру матову декоративну плівку на вікна G-GZ 200 у Києві чи іншому пункті країни, замовити монтаж на скло від професійних інсталяторів із гарантією – зв'яжіться з менеджером «Global Fusion Ukraine» за тел.: (097) 504-01 -01.

Я хочу

Відправити