Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Декоративна плівка FLOWERS з квітковим малюнком

Характеристики:

Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Купити декоративну плівку FLOWERS варто для художнього оформлення вікон, вітрин або перегородок у кафе, квартирі, магазині. На плівці зображені матові та прозорі квіти з контуром на прозорому фоні. Вона встановлюється на будь-яке скло без його попереднього демонтажу, не потребує спеціалізованого догляду.

Хочете значно заощадити час, кошти, витрачені на покупку та  вирізання потрібної картинки на матовій плівці? Купуйте в інтернет-магазині «GlobalFusionUkrainе» готову декоративну плівку на вікна з квітковим малюнком FLOWERS за ціною прямого постачальника. Такий романтичний декор ідеально підійде для домашньої обстановки або вітрин квіткових магазинів, ресторанів, бутиків з жіночим вбранням, для поклейки на меблеве скло.

Переваги встановлення плівки FLOWERS


Завдяки монтажу декоративної плівки ви зможете вирішити такі практичні завдання:

✓ забезпечити приватність, зберігши світлопропускання світла;

✓ збільшити рівень безпеки при пошкодженні скла;

✓ створити незвичне оформлення, поєднуючи різні плівки;

✓ захистити поверхню від механічних пошкоджень.

Декоративна плівка FLOWERS миється стандартними засобами догляду за поверхнями зі скла без аміаку. Ви можете придбати у нас цей товар будь-яким відрізним метражем або цілим рулоном. Встановлення плівки здійснюється на необхідну вам висоту на скло перегородок, розсувних конструкцій.

Щоб купити декоративну плівку FLOWERS для вікон, поклейки на скло за вигідною вартістю, оптом або в роздріб відрізом, з доставкою протягом 24 годин по Україні, телефонуйте в «GlobalFusionUkraine» за тел.: (097) 504-01-01 або ‎( 050) 543-43-90.

Я хочу

Відправити