Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Декоративна плівка BUILD – імітація міських хмарочосів

Характеристики:

Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Декоративна плівка з малюнком під назвою BUILD призначена для оформлення скла, вікон у сучасних офісних будівлях. Зовнішній вигляд – білі матові смуги, які розташовані вертикально на прозорому тлі. Особливість декору – різна висота смужок, завдяки чому патерн нагадує картинку з міськими хмарочосами.

Декоративну плівку BUILD на скло можна купити будь-яким метражем за ціною прямого постачальника в нашому інтернет-магазині, а також замовити її монтаж у зручний для вас час у GlobalFusionUkraine. Подібна плівка оптимально підходить для поклейки на скляні перегородки у кабінетах, кімнатах переговорів, конференц-залах.

Переваги плівки BUILD


Плівка BUILD використовується для ексклюзивного декорування інтер'єру приміщень, а також зміни прозорості скла та «видимості» приміщення.

Серед переваг цього товару, можна виділити:

Монтаж плівки без демонтажу скла. Виріб легко встановлюється на гладку поверхню (скла, скляні перегородки).

Створення підвищеної міцності скла. Плівка BUILD із матовими смугами – додатковий захист для скла від механічних пошкоджень.

Невимогливість до догляду. Поверхню, декоровану плівкою, не потрібно піддавати спеціальному обробленню, достатньо стандартного догляду (протирання від пилу). Дуже важливо: на відміну від прорізування малюнку в матовій плівці, поклейка готової плівки цілим шматком коштує набагато дешевше, економить час і простіше у подальшому догляді.

Декоративну пінку з малюнком можна розміщувати на стеклах, вікнах різної висоти. Декор, що нагадує хмарочоси, дуже ефектний. Усі плівки комбінуються і поєднуються між собою, тобто. Ви можете створити унікальне оформлення інтер'єру самостійно.

Замовте у нас декоративну плівку BUILD за вартістю нижчою від середньоринкової з оперативною доставкою товару протягом 24 годин по Україні, зателефонувавши за номером для зв'язку в «GlobalFusionUkraine»: (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити