Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Архітектурна плівка на скло BLZ 200 (блакитна матова)

Характеристики:

Колір блакитна матова
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Декоративну архітектурну плівку від GLOBAL FUSION BLZ 200 з рівномірною матовою текстурою та красивим блакитним кольором радимо купити для того, щоб зробити інтер'єр яскравішим та оригінальнішим, підкреслити його відмінні переваги та приховати «слабкі» сторони. Цей міцний одношаровий матеріал встановлюють на різні скляні поверхні: вікна, міжкімнатні двері та перегородки, а також зроблені зі скла дверцята меблів.

Продукт призначений для монтажу виключно приміщення. Застосовується там, де потрібен колірний акцент (приміщення у корпоративному стилі, дитяча кімната, медичний заклад тощо).

Бажаєте купити архітектурну плівку для вікон BLZ 200 («блакитну матову») за ціною виробника та можливістю замовити доставку чи встановлення матеріалу по Києву, Україні? Скористайтеся сервісом "Global Fusion Ukraine". Ми виконуємо професійне обклеювання скла будь-якої площі та конфігурації. Надаємо 5-річну гарантію на послугу. Здійснюємо відправку товару у день звернення клієнта.

Переваги матової блакитної плівки BLZ 200


Причини купити цю декоративну плівку на вікна, двері:

  • Зонує приміщення. Після встановлення цього матеріалу приміщення наповниться яскравими фарбами, стане більш стильним і нетривіальним. Блакитна матова плівка допоможе легко виконати зонування простору, створити затишну атмосферу.
  • Затримує ультрафіолет. Матеріал пропускає лише 1% УФ-променів. Це гарантує, що колір предметів інтер'єру не тьмяніє з часом.
  • Знижує кількість відблисків. У кімнаті, вікна якої обклеєні цією декоративною плівкою, кількість сонячних відблисків зменшується на 61%.
Додаткова перевага матової блакитної плівки – захист від перегляду. Через скло з такою плівкою буде видно лише розмиті обриси людей або предметів інтер'єру.

Матеріал виробляють у рулонах стандартної ширини (1,524 м) та намотуванням (30,5 м/п). Можна замовити цілий рулон або необхідної квадратури відріз.

Щоб купити архітектурну плівку BLZ 200 (блакитна матова), оформити доставку по країні, уточнити терміни монтажу – зателефонуйте до «Global Fusion Ukraine» за контактним телефоном: (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити