Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Непрозора декоративна плівка для скла BLK 1 («чорний глянець»)

Характеристики:

Колір чорний непрозорий
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Непрозора декоративна плівка FUSION BLK 1, купити яку ми пропонуємо за мінімальною ціною, рекомендована для обклеювання інтер'єрного скла. Матеріал встановлюють на скляні двері, міжкімнатні перегородки, вітрини, вітражі, кабінки. Плівку також використовують при художньому оформленні інтер'єру та декоруванні скляних предметів меблів.

Звернувшись до «Global Fusion Ukraine», можна купити для скла непрозору декоративну плівку BLK 1 у кольорі «чорний глянець» з доставкою по Україні за 1 день. Ми також надаємо послуги з монтажу плівки та надаємо 5-річну гарантію на роботу. Реалізуємо продукцію оптом та в роздріб.

Чому варто купити для скла непрозору декоративну плівку BLK 1?


Цей продукт має попит, тому що:

  • Допомагає створити унікальний інтер'єр. За допомогою цього матеріалу можна втілювати оригінальні дизайнерські рішення, звертати увагу на окремі предмети або кардинально перетворювати інтер'єр.
  • Підвищує рівень конфіденційності. Архітектурна плівка для скла «чорний глянець» непрозора, тому забезпечує надійний захист для людей та предметів від перегляду. Поклейка плівки "чорний глянець" здійснюється на внутрішні скляні перегородки, двері, меблеві фасади зі скла. На вікна та склопакети плівка «чорний глянець» не клеїться.

Бажаєте купити для скла непрозору декоративну плівку BLK 1 (шириною 1,524 м), замовити встановлення на перегородки, двері та інші скляні поверхні, уточнити ціну доставки по Києву, Україні – зателефонуйте до «Global Fusion Ukraine» за контактним номером: (097) 504-01-01

Я хочу

Відправити