Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Матова плівка BILBAO з графічним малюнком

Характеристики:

Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Декоративна матова плівка BILBAO з малюнком (прозорі ламані лінії) – новинка в асортименті Global Fusion. Малюнок прозорих ламаних ліній на білому тлі нагадує блок-схеми або мікросхеми. Така плівка чудово підійде для поклейки на скляні перегородки в офісах технічного профілю, IT-компаній.

Ширина декоративної плівки BILBAO - 1524 мм, намотування в рулоні - 30,5 м/погонних. Купити декоративну плівку BILBAO можна не лише рулоном, а й будь-яким відрізним метражем.

Переваги декоративної плівки BILBAO:


  • незвичайний та креативний дизайн - відокремлює приміщення та візуально розмежує простір, зменшить перегляд приміщення за плівкою;
  • легкість встановлення плівки на скло - не потрібує багато часу на прорізання малюнка вручну, не потрібно замовляти прорізання на плотері, використовувати транспортну стрічку для нанесення малюнка;
  • ціна встановлення декоративної плівки нижче - вартість обходиться дешевше порівняно з плотерним нарізанням або прорізанням вручну;
  • додатковий захист для скла - така плівка здатна утримати на собі уламки скла, якщо скло тріснуло або розбилося;
  • легкий догляд за встановленою плівкою - плівка не "підривається" і не відклеюється під час чищення скла, на відміну від прорізаного малюнка або окремих наклеєних елементів.

Як купити декоративну плівку з малюнком? Вибирайте будь-який дизайн плівки, який вам сподобався, залишайте заявку на сайті Global Fusion або оформіть замовлення за телефонами: (050 ) 543 -43 -90  або (097) 504-01-01.

Ви також можете замовити поклейку плівки на скляні перегородки у вашому офісі. Ми з задоволенням виконаємо для вас цю роботу, попередньо знявши всі необхідні виміри.

Покупці з інших міст можуть замовити плівку будь-яким метражем. Ми відправимо плівку до будь-якого міста України перевізником Нової Пошти в день замовлення.

Я хочу

Відправити