Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Декоративна плівка ALPHA - смуги різної ширини (від широких до вузьких)

Характеристики:

Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Декоративна плівка з малюнком під назвою ALPHA служить для поклейки скляних перегородок в офісних приміщеннях або для встановлення на скло у дверях, шафах-купе. Зовнішній вигляд плівки ALPHA – білі смуги на прозорому тлі. Особливість малюнка - лінії мають різну ширину, переходячи від ширини 30 мм до дуже тонкої  1 мм.

Декоративну плівку ALPHA на скло можна купити будь-яким розміром за ціною прямого постачальника, як рулоном 46,5 кв.м, так і відрізом. Також завжди можна замовити її монтаж у зручний для вас час у «Global Fusion Ukraine». Ця декоративна плівка чудово підходить для встановлення на скляні перегородки в кабінетах, кімнатах переговорів, конференц-залах. Плівка з таким малюнком перешкоджає перегляду приміщення, але виглядає нестандартно і креативно.

Переваги цієї плівки


Плівка ALPHA використовується для зміни інтер'єру приміщень, а також зменшення прозорості скла і «видимості» приміщення.

Ми можемо виділити такі переваги товару:

Легкість поклейки на скло. Не потрібно прорізати кожну смугу окремо, тому декоративна плівка ALPHA легко та дуже швидко встановлюється на скло або скляні перегородки.

Підвищення міцності скла. Плівка ALPHA з білими смугами – додатковий захист для скла від розсипання при випадковому ударі.

Збільшення терміну служби. Догляд за склом із плівкою досить простий - протирання м'якою ганчіркою із звичайною водою, не користуватися абразивними порошками та жорсткими губками. 

Дуже важливо: на відміну від прорізання малюнка в матовій плівці, поклейка готової плівки цілим шматком набагато простіше у подальшому догляді.

Декоративну пінку з малюнком можна розміщувати на склі як від широкої до вузької смуги, так і навпаки - від вузької до широкої. Дуже цікавим рішенням буде поєднання цієї плівки зі звичайною білою матовою.

Купити декоративну плівку ALPHA з малюнком "білі смуги" з оперативною доставкою товару протягом 24 годин по Україні можна за тел. (050) 543-43-90 або (097) 504-01-01.

Щоб замовити поклейку декоративної плівки на скло у своєму офісі, телефонуйте за тел. (097) 504-01-01 та наш представник приїде до вас у погоджений час, привезе каталог плівок, зніме виміри.


Я хочу

Відправити