Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка NL 50

Характеристики:

Колір чорний світлий
Серія Стандарт, не металізована, добре формується
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Тонувальна плівка NL 50 (відсоток світлопропускання – 50) від GLOBAL FUSION дуже світла, тому користується популярністю серед автовласників, які хочуть захистити машину від сонця без сильного затемнення лобового та іншого скла. Це не металізований (забарвлений) матеріал серії ST, що відрізняється рівномірним стійким кольором. Продукт захищений від вигоряння та подряпин.

Автомобільна тонувальна плівка NL 50 підходить для оклеювання любого скла машини: заднього, бічного та лобового. Гарантує чудовий огляд та бездоганну видимість. Не створює перешкод для радіосигналів, GPS-навігаторів та мобільних телефонів.

Переваги тонувальної плівки NL з відсотком світлопропускання 50


Причини популярності цього матеріалу:

  • Відмінне формування. Еластична та міцна основа забезпечує чудову формування тонувальної плівки NL 50 на будь-яке автомобільне скло, включаючи опукле лобове та заднє.
  • Затримання 28% сонячного тепла. Не дивлячись на таке світле тонування, салон машини нагрівається значно менше, ніж без встановлення плівки. Це дає можливість рідше включати кондиціонер, таким чином знижуючи витрати палива.
  • Затримання 99% ультрафіолету. Виключення згубного впливу УФ-променів дозволяє уникнути деформації пластикових частин салону та вигоряння оббивки. Інтер'єр машини, скло (лобове, заднє, бічні) якої оклеєно тонувальною плівкою NL з відсотком світлопропускання 50, буде виглядати як новий, навіть через кілька років.
  • Антистатичний ефект. Завдяки цій властивості, при знятті захисного лавсану, пил не пристає до липкого шару. Тому між склом та плівкою не буде сторонніх частинок, що погіршують видимість та презентабельність.
  • Усунення 45% відблисків. Зменшення кількості сонячних відблисків гарантує зниження навантаження на очі водія та підвищення рівня безпеки водіння.

Тонувальна плівка NL з будь-яким відсотком світлопропускання продається рулонами (ширина – 1,524  м; намотування – 30,5 м/п) та на відріз. Гарантія на матеріал – 3 роки з моменту встановлення.

Залишилися питання, як купити тонувальну плівку NL з відсотком світлопропускання 50 або якою буде ціна тонування на лобове, заднє, бічне скло автомобіля – зв'яжіться з консультантами компанії Global Fusion Ukraine за тел.: (097) 504-01-01 або (050) 543- 43-90.

Я хочу

Відправити