Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (099) 377-57-69

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01 або 099-377-57-69.

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка NL 35

Характеристики:

Колір чорний
Серія Стандарт, добре формується
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Чорна не металізована плівка для тонування серії ST («Стандарт»), призначена для встановлення на скло автомобіля. Тонування з використанням даного матеріалу гарантує чудову видимість зсередини машини як в сонячний день, так і  темний час доби.

Автомобільна тонувальна плівка NL 35 зі світлопропусканням 35% від компанії GLOBAL FUSION – одношарова фарбована плівка завтовшки 1 mil. Продукт має глибокий рівномірний колір, який надійно захищений від вигоряння та подряпин. Якість матеріалу підтверджено в Євросоюзі та Україні, про що свідчить відповідний сертифікат.

Чому варто купити тонувальну плівку NL 35 для скла авто?

Характеристики продукта:

  • Відбиття 33% сонячної енергії .    Салон автомобіля, для обклеювання скла якого обрано тонувальну плівку NL 35, менше нагрівається на сонці. Це дозволяє скоротити час використання кондиціонера та, відповідно, паливо.
  • Антистатичний ефект Виключає потрапляння частинок пилу між матеріалом та склом. Бездоганно чистий монтаж без сторонніх вкраплень.
  • Гарна​  розтяжність.    Завдяки еластичній основі, що легко розтягується, тонувальна плівка NL зі світлопропусканням 35% відмінно «лягає» навіть на дуже опукле складне скло.
  • Відбиття 99% УФ-променів.    Захист від ультрафіолету забезпечує довговічність, відсутність вигоряння та деформації всім елементам інтер'єру автомобільного салону.
  • Зменшення на 63% відблисків .   При скороченні кількості сонячних відблисків зменшується навантаження на очі водія і, таким чином, підвищується безпека пересування.

Тонувальна плівка NL 35 для скла авто випускається в рулонах шириною 1,524 м і намотуванням 30,5 м/п. Придбати можна цілий рулон або потрібну кількість квадратних метрів.

Бажаєте купити тонувальну плівку NL 35 зі світлопропусканням 35% для обклеювання автомобільного скла та замовити встановлення матеріалу з 3-річною гарантією – зателефонуйте менеджерам компанії Global Fusion Ukraine на номер 

(097) 504-01-01 

або зробіть запит електронною поштою: info@fusion-film.com.ua​​.


Я хочу

Відправити