Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка NL 20 HP

Характеристики:

Колір чорний
Серія Стандарт, металізована, добре формується
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Чорну тонувальну плівку NL 20 HP із середнім світлопропусканням пропонує GLOBAL FUSION. Рекомендуємо цю плівку купити для обклеювання машинного скла, якщо хочете отримати гарне тонування з ідеальною видимістю. Це міцна металізована плівка серії ST («Стандарт»), із захисним покриттям від подряпин та вигоряння.

Купити тонувальну плівку  NL 20 HP радимо для тонування бічних та заднього автомобільного скла (для лобового краще обирати матеріал з великим світлопропусканням). Цей продукт атестований у Євросоюзі, протестований в Україні. Має відповідний сертифікат світлопропуску.

Чому варто купити для тонування скла тонувальну плівку NL 20 HP?


Переваги матеріалу:

  • Затримання 56% сонячного тепла. Купити для тонування скла цю металізовану плівку - найпростіший і доступний за ціною спосіб вберегти салон від спекотної погоди та перегріву. При цьому зменшується час використання кондиціонера та витрата палива.
  • Зменшення на 78% відблисків. За відсутності великої кількості сонячних відблисків очі водія менше втомлюються. Це дає можливість краще сконцентруватися на водінні машини, зробивши пересування безпечнішим.
  • Відмінно формується. Завдяки антистатичному ефекту, наявності міцної та еластичної основи, можна купити плівку NL 20 HP та виконати тонування скла самостійно. Матеріал підходить для обклеювання навіть опуклого складного скла.
  • Відбиття 99% УФ-випромінювання. Ультрафіолет знебарвлює оббивку салону та призводить до деформації пластикових компонентів інтер'єру. Встановлення тонувальної плівки NL 20 HP дозволить уникнути цих неприємностей.

Продукція випускається в рулонах шириною 1,524  м і намотуванням 30,5 м/п. Продається цілими рулонами та на відріз.

Залишилися питання, як купити автомобільну плівку NL 20 HP в Україні за ціною «від виробника» або замовити тонування для скла з 5-річною гарантією – зв'яжіться з менеджерами компанії Global Fusion Ukraine за номером: (097) 504-01-01 або через ел. пошту: info@fusion-film.com.ua.

Я хочу

Відправити